REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Deadpool 2" najprawdopodobniej trafi do kin w 2018 roku

Simon Kinberg, producent "Deadpoola", zapowiedział, że - o ile nie wydarzy się nic nieoczekiwanego - sequel filmu będzie miał premierę już w 2018 roku.

27.06.2016
10:38
Deadpool 2 najprawdopodobniej trafi do kin w 2018 roku
REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia do sequela ekranizacji komiksu "Deadpool" rozpoczną się na początku przyszłego roku. Prace nad scenariuszem są już bardzo zaawansowane i jego finalna wersja powinna być gotowa już niebawem. Oznacza to, że jeżeli po drodze nie wystąpią żadne komplikacje, film trafi do kin już w 2018 roku, a więc dwa lata po premierze części pierwszej.

REKLAMA
deadpool 2222 class="wp-image-59955"

W obsadzie nowego "Deadpoola" zobaczymy ponownie Ryana Reynoldsa, obok którego pojawią się między innymi Gina Carano, Morena Baccarin, Ed Skrein oraz TJ Miller. Scenariusz napiszą, tak jak w przypadku części pierwszej, Rhett Reese i Paul Wernick, a reżyserem filmu będzie Tim Miller. Cóż, zwycięskiego składu się nie zmienia. Pozostaje trzymać kciuki, by sequel okazał się równie udany co pierwszy "Deadpool". I by ponownie dostał kategorię wiekową "R", bo to w dużej mierze właśnie to - czy raczej wynikające z niej odważne i dla niektórych kontrowersyjne poczucie humoru - zadecydowało o sukcesie tego widowiska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA