REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Deadpool po raz pierwszy w telewizji!

Najbardziej niezwykły film o superbohaterze w końcu trafia do tradycyjnej, ramówkowej telewizji. Wiemy już, która stacja jako pierwsza wyemituje film w Polsce.

10.03.2017
11:58
Deadpool 2 - nowy scenarzysat
REKLAMA
REKLAMA

Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvela pojawi się w tradycyjnej telewizji. Już jutro, a więc 11 marca, zapraszam serdecznie wszystkich abonentów Canal+ o 22:00 przed telewizory. A przynajmniej widzów dorosłych, bowiem film zdecydowanie nie jest odpowiedni dla nieletnich z uwagi na dużą dawkę obecnej w nim groteskowej przemocy.

O czym opowiada Deadpool? Cytując opis dystrybutora: "Wade Wilson (w tej Ryan Reynolds) - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako Deadpool i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie".

A jaki naprawdę jest ten film? No i gdzie ten Deadpool w TV?

REKLAMA

Nie będę mnożył bytów i od razu odeślę was do świetnego opracowania autorstwa Szymona. To sarkastyczny, szalony drań który niewiele robi sobie z… właściwie, to z czegokolwiek. Deadpool to krwawy, a nawet nieco satyryczny film, tak bardzo odmienny od wszystkich innych dzieł z komiksowymi bohaterami w roli głównej.

To zdecydowanie nie jest film dla każdego widza, część uzna go za prostacki i płytki. Ja się bawiłem przy nim znakomicie i jestem przekonany, że większość Czytelników Spider’s Web również będzie zachwycona seansem. Pozostaje mi więc zaprosić was na seans. Pamiętajcie, już jutro! Na Canal+!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA