REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Twórcy „Czarnego lustra” chcą dodać coś od siebie do mijającego roku. Jest teaser „Death to 2020”

Chociaż twórcy „Czarnego lustra” nie wymyśliliby czegoś takiego jak 2020 rok, to chcą dodać do niego cegiełkę od siebie. Mają mu bowiem do przekazania, żeby zginął. W sieci właśnie pojawił się teaser nadchodzącego komediowego specialu „Death to 2020” od Netfliksa. 

07.12.2020
16:59
Death to 2020 teaser netflix
REKLAMA
REKLAMA

„Nawet twórcy „Czarnego lustra” nie wymyśliliby takiego roku” — przeczytamy na początku teasera „Death to 2020”. Trudno się z tym zdaniem nie zgodzić, w końcu mijający rok dał nam się mocno we znaki, a przecież jeszcze się nie skończył. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby już móc zacząć się z niego śmiać. A kto mógłby go wyśmiać lepiej niż brytyjski felietonista Charlie Booker wraz z Annabel Jones?

„Death to 2020” — teaser projektu komediowego platformy Netflix i twórców „Czarnego lustra

Twórcy „Czarnego lustra” zaprosili do współpracy przy tym nietypowym projekcie całą plejadę gwiazd. Jak przeczytamy w teaserze w „Death to 2020” występują Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Leslie Jones, Diane Morgan, Cristin Milioti i Joe Keery. Jak to będzie wyglądać? Opublikowane właśnie w sieci wideo niewiele zdradza:

REKLAMA

Jak jednak już ujawniło Variety, w „Death to 2020” zobaczymy archiwalne materiały z najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w minionym roku (a przecież jest z czego wybierać!), które zostaną opatrzone komentarzami fikcyjnych ekspertów, w jakich wcielą się wymienieni wyżej aktorzy.

Data premiery „Death to 2020” nie została jeszcze ujawniona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA