REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Debata Kopacz Szydło – gdzie obejrzeć legalnie, za darmo i na żywo

W poniedziałek, 19 października 2015 roku, ma miejsce jedna z dwóch najważniejszych debat politycznych związanych z wyborami na Sejm i Senat. Sprawdzamy, gdzie można ją obejrzeć legalnie i za darmo, korzystając z sieci.

19.10.2015
14:29
Debata Kopacz Szydło – gdzie obejrzeć na żywo i za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Sprzyjająca duopolowi partyjnemu debata kandydatki na urząd premiera Beaty Szydło oraz urzędującej premier Ewy Kopacz odbędzie się w jednym ze studiów Telewizji Polskiej. Transmisja z debaty będzie nadawana na kanałach Polsat News, Polsat News 2, TVN24, TVP Info oraz TVP1. To wynik porozumienia między prywatnymi stacjami oraz telewizją publiczną.

Debata Kopacz Szydło będzie również dostępna w Internecie.

Transmisja zostanie wyeksponowana na kilku witrynach należących do działających we współpracy stacji:

  • TVP – sytuacja jest o tyle niepewna, że na witrynie TVP Info możemy przeczytać jedynie o „relacjonowaniu” debaty emitowanej na obu kanałach telewizji publicznej. Oznacza to, że najprawdopodobniej nie zobaczymy materiału emitowanego na żywo.
  • Polsat News – opierając się na wiadomościach z nowo-powstałego serwisu polsatnews.pl, debata Kopacz Szydło będzie możliwa do obejrzenia nie tylko na kanałach Polsat News oraz Polsat news 2, ale również za pośrednictwem www.polsatnews.pl. Osoby korzystające z abonamentu IPLA mogą ponadto oglądać debatę bezpośrednio na nadawanych internetowo kanałach informacyjnych Polsatu.
  • TVN 24 – Na witrynie TVN24 brakuje informacji o emitowaniu debaty na żywo za pośrednictwem Internetu. Właściciel telewizji oferuje za to bezpłatne słuchanie stacji TVN24 w formie audio. Świetne rozwiązanie dla osób, które chcą posłuchać debaty, jednocześnie zajmując się innymi czynnościami.
REKLAMA

Warto dodać, że dzień później, to jest 20 października 2015 roku, odbędzie się kolejna debata, już z udziałem ośmiu komitetów najważniejszych partii na polskiej scenie politycznej. Druga debata to także efekt współpracy najchętniej oglądanych stacji telewizyjnych.

Debata Kopacz Szydło rozpocznie się w poniedziałek 19 października o godzinie 20:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA