REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Finalna debata ośmiu – gdzie obejrzeć legalnie, za darmo i na żywo

Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć debatę Kopacz – Szydło, która ostatecznie okazała się niczym więcej jak programem publicystycznym. Dzisiaj, to jest 20 października 2015 roku, mamy okazję przyjrzeć się spotkaniu przedstawicieli ośmiu komitetów reprezentujących najpopularniejsze polskie partie.

20.10.2015
14:41
Debata ośmiu – gdzie obejrzeć legalnie, za darmo i na żywo
REKLAMA
REKLAMA

Podobnie jak spotkanie kandydatki na urząd premiera Beaty Szydło z urzędującą premier Ewą Kopacz, również debata ośmiu to efekt porozumienia między Telewizją Publiczną oraz prywatnymi stacjami TVN24 i Polsat News. Co za tym idzie, polityczne spotkanie zostanie wyemitowane na kanałach TVN24, Polsat News, Polsat News 2, TVP1 oraz TVP Info.

Debata ośmiu będzie dostępna również w Internecie, na żywo i za darmo.

Tak jak spotkanie Kopacz – Szydło, również starcie najważniejszych komitetów będzie można obejrzeć za darmo na nowo powstałej witrynie www.polsatnews.pl. Stacja TVN24 umożliwia z kolei bezpłatny odsłuch audio. Jeżeli opłacasz abonament IPLA, możesz obejrzeć debatę na nadawanych internetowo kanałach Polsat News oraz Polsat News 2.

REKLAMA

Debata ośmiu rozpocznie się we wtorek, 20 października 2015 roku, o godzinie 20:00. Wezmą w niej udział przedstawiciele ośmiu komitetów wyborczych partii PO, PiS, PSL, Razem, KORWIN, Kukiz’15, Nowoczesnej oraz Zjednoczonej Lewicy.

Abstrachując od politycznych preferencji, życzyłbym sobie jednego. Jako przeciętny wyborca chciałbym, aby dzisiejsza debata odbyła się na poziomie, który nie uwłacza widzom. Wczorajsze przedstawienie było upokarzające dla całej klasy politycznej i całego społeczeństwa. Trzymam kciuki, abyśmy dzisiaj przekonali się, że polskie elity jednak mają nam coś do zaoferowania i prezentują lepszą jakość niż taką charakterystyczną dla kłótni w kolejce do sklepowej kasy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA