REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Deep State telewizji Fox dostał zamówienie na 2. sezon przed premierą pilota. Wcale się nie dziwię

Najnowszy thriller Deep State, będący pierwszą serialową produkcją telewizji Fox zrealizowaną z takim rozmachem poza Stanami Zjednoczonymi, dostał zamówienie na 2. sezon. Wcale się nie dziwię, że taką decyzję podjęto jeszcze przed premierą pilota.

05.04.2018
14:33
Deep State
REKLAMA
REKLAMA

Deep State już za kilka dni będzie miał premierę na antenie telewizji Fox. Jest to dla stacji ogromne wydarzenie, ponieważ to pierwszy serial kręcony z takim rozmachem w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Już po seansie pilota byłem optymistycznie nastawiony do nowej produkcji. Drugi odcinek, który widziałem w miniony weekend, tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu. Scenariusz jest ciekawy, bohaterowie wyraziści, a realizacja bardzo dobra.

Deep State 2 sezon class="wp-image-145074"

Seans to przyjemny powrót do przeszłości.

Szpiegowski thriller, w którym główną rolę gra Mark Strong, opowiada o byłym agencie wywiadu Maksie Eastonie. Po 10 latach na emeryturze jego burzliwa przeszłość daje o sobie znać, Easton musi ponownie zasiąść do morderczej zakulisowej gry o władzę.

Podczas oglądania Deep State przypominałem sobie kultowe filmy akcji z lat 80. Zamiast przepakowanego akcją blockbustera, dostaliśmy kameralną, ale niezwykle wciągającą intrygę w porządnej oprawie formalnej.

Deep State z zamówieniem na 2. sezon.

Serial został już zaprezentowany dziennikarzom, odbyły się liczne oficjalne pokazy, ale nie miał jeszcze swojej emisji w telewizji. Odbiór produkcji był jednak na tyle dobry, że Fox zdecydował się już teraz nakręcić 2. sezon produkcji, składający się również z 8 odcinków.

Deep State class="wp-image-145068"
REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze, czy i które postaci powrócą w 2. serii Deep State. Cieszę się jednak, że Fox nie zdradza na razie tej informacji. Jestem pewien, że nie wszyscy bohaterowie dotrwają do końca pierwszego sezonu, a wolałbym uniknąć spoilerów.

Deep State ma swoją premierę dziś, 5 kwietnia w 50 europejskich i afrykańskich krajach, a 17 czerwca doczeka się emisji w Stanach Zjednoczonych. W naszym kraju serial będzie można obejrzeć zaś 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale Fox.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA