REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mark Strong i szpiegowskie intrygi. Deep State od dziś na kanale FOX

Serial szpiegowski Deep State zadebiutował na rynku europejskim 5 kwietna. Polscy widzowie mogą oglądać go od dziś - pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 21:00 na kanale FOX.

09.04.2018
17:07
Mark Strong i szpiegowskie intrygi. Deep State od dziś na kanale FOX
REKLAMA
REKLAMA

Polski oddział telewizji FOX pokaże dziś (9.04) pierwszy odcinek, a kilka dni temu potwierdzono, że powstanie druga seria. O czym opowiada Deep State? Głównym bohaterem obrazu jest były szpieg Max Easton, grany przez Marka Stronga. Easton, próbując odciąć się od swojej przeszłości, przeprowadza się w Pireneje.

Jak można się domyśleć, w pewnym momencie przeszłość daje o sobie znać. Ex-agent zostaje wezwany przez szefa tajnej wspólnej komórki MI6 i CIA zwanej Sekcją, George'a White'a. Ten nakłania Eastona do powrotu do służby. Zadanie, które mu przydziela, jest wyjątkowo trudne - musi pomścić śmierć syna White'a, Henry'ego. W tej roli Joe Dempsie, znany widzom Gry o tron jako Gendry.

 class="wp-image-145086"

Deep State to pierwsza tak duża produkcja telewizji FOX realizowana poza Stanami Zjednoczonymi.

REKLAMA

To świetnie nakręcony szpiegowski thriller, który warto oglądać nie tylko ze względu na kreację brytyjskiego aktora, Marka Stronga (Szpieg, seria Kingsman), ale też z uwagi na intrygującą fabułę i niezłe sceny akcji. Ta dzieje się w wielu miejscach, między innymi w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, w Libanie i Francji, serwując nam podróż po kontynentach.

Od 5 kwietnia serial można oglądać w 50 europejskich i afrykańskich krajach, 17 czerwca także w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA