REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fox pozazdrościł Netfliksowi i robi własny serial. Co wiemy o Deep State?

Fox ogłosił właśnie, że pracuje nad zupełnie nowym serialem. Wiemy już, czym będzie Deep State, w którym w pierwszoplanowego bohatera wcieli się Mark Strong.

04.04.2017
21:10
Fox pozazdrościł Netfliksowi i robi własny serial poza USA - Deep State
REKLAMA
REKLAMA

Rynek telewizyjny w ostatnich latach się mocno zmienił, a działające od lat korporacje muszą reagować na zmiany. Netflix raz za razem udowadnia, że produkcja własnych treści poza Stanami Zjednoczonymi jest dla dostawcy usług bardzo dobrym sposobem na przywiązanie do siebie wiernych klientów.

Fox nie chce być gorszy i zapowiada swój własny serial o tytule Deep State.

Będzie to pierwsza autorska produkcja Fox Networks Group w regionie europejsko-afrykańskim. Deep State zapowiadany jest jako "trzymający w napięciu thriller szpiegowski". Akcja będzie rozgrywać się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Libanie i we Francji. Sezon będzie składał się z 8 odcinków, z których każdy ma trwać 60 minut.

Głównym bohaterem produkcji będzie Max Easton, czyli były szpieg wracający po latach przerwy do akcji. Z początku jego motywacją jest chęć pomszczenia swojego syna, ale zostaje mimowolnie wciągnięty w intrygę zorganizowaną przez ludzi, którzy chcą zarobić destabilizując sytuację na Bliskim Wschodzie. Nie brzmi to przesadnie oryginalnie, ale jako miłośnik kina akcji z pewnością zobaczę przynajmniej pilota.

mark strong w deep state telewizji fox class="wp-image-82919"

Protagonistę sportretuje Mark Strong.

REKLAMA

To brytyjski aktor, który zaangażowany został do kontynuacji filmu Kingsman, a wcześniej można było go oglądać w takich produkcjach jak Green Lantern i Kick-Ass lub w ostatniej kinowej wersji przygód Sherlocka Holmesa. Oprócz niego w serialu pojawi się Karima McAdams, która zagra agentkę Leylę Toumi. Za reżyserię odpowiada Robert Connolly, a scenariusz napisali Matthew Parkhill, Simon Maxwell i Steve Thompson.

Zdjęcia rozpoczną się w maju 2017 roku. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale juz teraz wiadomo, że Deep State przeznaczony jest na rynek europejski i afrykański. Serial doczeka się emisji na antenie stacji Fox w 50 krajach. Niestety nic na razie nie wiadomo na temat tego, czy serial będzie można obejrzeć w jakimś serwisie VOD. Mam nadzieję, że stacje telewizyjne kiedyś i w tym zaczną naśladować Netfliksa...

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA