REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Deezer znowu rozpieszcza exclusive'ami i nie tylko

Deezer ostatnio bez przerwy rozpieszcza swoich userów. Niemal co tydzień jakieś przedpremierowe odsłuchy, nowości, exclusive'y, czy koncerty na żywo. I teraz jest nie inaczej. Zobaczcie co tym razem nam przyszykowali smakowitego!

01.10.2013
21:03
Deezer znowu rozpieszcza exclusive’ami i nie tylko
REKLAMA

Tomek Makowiecki - "Moizm"

REKLAMA

Oprócz Moniki Brodki i Ani Dąbrowskiej, "Idol" dał nam jeszcze jednego artystę świadomego swojej muzycznej tożsamości i nie idącego pod prąd - właśnie Makowieckiego. W pierwszej edycji tego programu zajął czwarte miejsce, ale to nie przeszkadzało mu robić własnej kariery. I chociaż nie osiągnął takiego sukcesu jak inni uczestnicy, to on zdaje się mieć to kompletnie w nosie. Chce być po prostu muzykiem, bez parcia na szkło. Teraz dzięki Deezerowi możemy przedpremierowo posłuchać nowego wcielenia Tomka Makowieckiego, który przybrał barwy nieco indie-rockowe.

Tides From Nebula - "Eternal Movement"

Jeśli chodzi o post-rock made in Polska, to zdecydowanie oni nim rządzą. Warszawska formacja właśnie wydaje swój trzeci album "Eternal Movement", którego premiera nastąpi... jutro. Tak, mamy kolejnego "exclusive'a" od Deezera! Uwaga, nie słuchać przed wykonywaniem ważnych czynności/pracy przy komputerze - totalnie pochłania!!!

Lora Szafran - "Nad ranem"

Macie ochotę się wyciszyć, nastroić na jesień, posłuchać czegoś kojącego i pięknego stworzonego nad Wisłą? To posłuchajcie najnowszego albumu jednej z najbardziej cenionych polskich wokalistek jazzowych - Lory Szafran. I tak, jest to kolejna przedpremiera do posłuchania na Deezerze! Album formalnie ukaże się dopiero 8 października.

REKLAMA

Edyta Bartosiewicz - "Renovatio"

A teraz jeszcze gorąca premiera! Najbardziej oczekiwana płyta ostatniego dziesięciolecia. I chyba niczego więcej nie trzeba dodawać... poza tym, że już niedługo przeczytacie u nas recenzję nowej Edyty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA