REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dwa nowe nazwiska w obsadzie "Detektywa"

2 sezon "True Detective" coraz bliżej. Oficjalnie nie jest podana data premiery, ale wśród plotek wskazywany jest styczeń albo... połowa przyszłego roku. Cóż, trzeba uzbroić się w cierpliwość, choć nie jest to proste, zwłaszcza, że ciągle pojawiają się nowe informacje dotyczące obsady i realizacji drugiej serii.

12.12.2014
10:59
Dwa nowe nazwiska w obsadzie „Detektywa”
REKLAMA

Wiemy już, że w 2 sezonie "Detektywa" zagra Colin Farrell, Vince Vaughn, Yara Martinez, Taylor Kitsch czy Rachel McAdams. Ostatnio poznaliśmy nowe informacje dotyczące obsady serialu.

REKLAMA

Dołączą do niej Ashley Hinshaw i Rick Springfield. Hinshaw zagra gwiazdkę z problemami.

Jeśli chodzi o piosenkarza nie wiadomo jak dużą rolę dostał, ani jaki będzie postać, w którą się wciela. Nie zostały podane żadne informacje czy będzie ona sympatyzowała z grupą policjantów czy może ze światkiem przestępczym.

true detective 2 sezon detektyw

"Detektyw" był objawieniem roku 2014 i jednym z najgorętszych seriali tego roku.

REKLAMA

Oczekiwanie w napięciu na drugą serię to wszak nic dziwnego. Mam jednak mieszane uczucia, jeśli chodzi o obsadę i po cichu przyznaję, że tęsknota za "True Detective" to tak naprawdę chęć ponownego zobaczenia Rusta (Matthew McConaughey) i Marty'ego (Woody Harrelson). 2 sezon "Detektywa" będzie tak naprawdę czymś zupełnie nowym, właściwie zupełnie nowym serialem, bo z inną historią i obsadą. Dwie serie łączyć może jedynie klimat i tempo akcji. I życzmy sobie, aby tak było.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA