REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie kolejny sezon serialu "Detektyw"? HBO zainteresowane, ale...

Plotki o kolejnym sezonie "Detektywa", antologii Nica Pizzolatto wyprodukowanej przez HBO, towarzyszą nam właściwie od zakończenia drugiej odsłony serialu. Informacja o tym, że kolejny sezon produkcji może powstać niekoniecznie ucieszyła wszystkich. Seria druga nie została przyjęta tak entuzjastycznie jak ta z udziałem Matthew McConaughey'a i Woody'ego Harrelsona. Czy więc możemy założyć, że trzeci sezon spełniłby oczekiwania widzów?

18.11.2015
11:15
true detective 3 sezon detektyw hbo
REKLAMA
REKLAMA

Trudno stwierdzić. Zresztą nie wiadomo, czy będzie w ogóle potrzeba by nad tą kwestią się zastanawiać. Co prawda HBO odnowiło kontrakt z Nic'em Pizzolatto. Jego umowa ze stacją będzie trwać do 2018 roku. W tym czasie twórca "Detektywa" zaangażuje się w nowe projekty. HBO jest również zainteresowane powstaniem trzeciego sezonu "Detektywa", ale nie wiadomo jeszcze na jakich zasadach miałby on zostać nakręcony. Istnieje możliwość, że ktoś zastąpi Pizzolatto w roli producenta wykonawczego. Jeśli serial wróci na antenę HBO, co ostatecznie nie zostało jeszcze potwierdzone, na pewno nie zobaczymy go w przyszłym roku.

REKLAMA

Przyznam, że ewentualna wiadomość o zakończeniu "Detektywa" na drugiej serii nie byłaby dla mnie przesadnie rozczarowująca. Owszem, ciekawie byłoby zobaczyć dalsze popisy Pizzolatto (i Matthew McConaughey'a), ale być może czasem lepiej zakończyć coś i zostawić lekki niedosyt. Zwłaszcza, że drugi sezon "Detektywa", choć miał swoje wzloty, był zdecydowanie gorszy od serii pierwszej. Rozczarowanie fanów "Detektywa" byłoby zapewne ogromne, gdyby po pierwszej odsłonie nie doczekali się kontynuacji serialu. Ale czy niektórzy nie byli rozżaleni bardziej po obejrzeniu drugiej serii? Niech to pytanie pozostawione bez odpowiedzi pozwoli nam na odrobinę dystansu w stosunku do dalszych decyzji HBO.

Dużo bardziej jestem zainteresowana nowymi projektami, w które miałby zostać zaangażowany Pizzolatto. Na razie nie wiemy nic o pracach nad konkretnymi tytułami. Wkrótce pewnie stacja HBO dostarczy nam nową garść newsów. Mam nadzieję, że będą one dotyczyć kilku produkcji kryminalnych z udziałem Pizzolatto.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA