REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy odcinek „Detektywa” jest już dostępny na HBO GO. Stacja przyspieszyła premierę ze względu na Super Bowl

HBO GO przyspiesza premiery nowych odcinków wybranych seriali. Po co czekać? Co masz obejrzeć w poniedziałek - obejrzyj w piątek.

01.02.2019
20:07
detektyw hbo go
REKLAMA
REKLAMA

HBO zrobiło niemałą niespodziankę swoim subskrybentom. Nowe odcinki „Detektywa”, „Na wylocie” oraz „W potrzebie” są już dostępne w serwisie. Powinniśmy być za to wdzięczni finałowi amerykańskiej ligii NFL, czyli Super Bowl.

Premiery zostały przesunięte ze względu na Super Bowl.

W Stanach Zjednoczonych to wielkie wydarzenie, które przyciąga przed telewizory miliony odbiorców. Będzie się ono rozgrywać w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu. W przerwach między meczem drużyn ligi futbolu amerykańskiego NFL wyświetlane będą trailery największych hollywoodzkich produkcji i nie tylko.

To oznacza, że oczy amerykańskiego widza nie będą zwrócone w stronę HBO, a skupiać się będą na Super Bowl. Z tego względu HBO postanowiło przyśpieszyć premiery tytułów na swojej platformie streamingowej HBO GO, aby zapewnić sobie większą oglądalność. Odcinki „Detektywa”, „Na wylocie” oraz „W potrzebie” swoje telewizyjne premiery będą miały już bez zakłóceń w zaplanowanych terminach.

O czym opowiadają nowe epizody produkcji HBO?

Wayne znajduje się w sytuacji bez wyjścia, gdy pojawiają się nowe wskazówki w sprawie Purcellów. Roland stara się zabezpieczyć dowody, ponieważ prawnicy domagają się nowego śledztwa. Amelia uważa, że związek z Waynem zagraża jej pisarskim aspiracjom.

Na wylocie

Pete wiąże się z nową dziewczyną, Kat, która zachęca go do bycia bardziej agresywnym w kwestii swojej kariery. Wydarzenia nabierają nieoczekiwanego obrotu w dniu, w którym świętują trzy tygodnie związku.

W potrzebie

REKLAMA

Młody Raymond stara się jak najlepiej wykorzystać dzień wolny od szkoły. Barbie musi znaleźć nowe miejsce do życia i zostać współlokatorką Arthura.

Wszystkie wymienione seriale można oczywiście oglądać na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA