REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Kultowy serial HBO "Detektyw" wpadnie do VOD. Obejrzysz go za darmo!

"Detektyw", czyli jeden z najpopularniejszych seriali HBO, jest dostępny za darmo. Do VOD wpadły już dwa odcinki 1. sezonu, a kolejne mają pojawić się niebawem. Gdzie je obejrzeć?

21.12.2023
14:38
Serial HBO Detektyw wpadnie do VOD. Obejrzysz go za darmo
REKLAMA

Uwielbiany przez widzów HBO "Detektyw" to serialowa antologia o tematyce kryminalnej stworzona przez Nica Pizzolatto. Do tej pory na platformie HBO Max pojawiły się trzy sezony, a każdy z nich jest autonomiczną częścią serialu, w której zmienia się obsada, czas i miejsce akcji. Od dziś w VOD będzie można obejrzeć 1. sezon "Detektywa" bez konieczności opłacania abonamentu.

REKLAMA

"Detektyw" wpadł do serwisu VOD.pl. Pierwsze odcinki obejrzysz za darmo

Pierwszy serialu śledzi poczynania detektywów Marty’ego Harta i Rusta Cohle’a, którzy w 1995 roku prowadzili dochodzenie w sprawie makabrycznego morderstwa w Luizjanie. Wielowątkowa sprawa, w którą wmieszana jest polityka i kościół, zostaje odkopana znienacka w 2012 roku przez dwóch nowych detektywów i jest łudząco podobna do tej z 1995 roku. W jej rozwiązaniu mogą pomóc tylko Marty (Woody Harrelson) i Rust (Matthew McConaughey). Dwa odcinki 1. sezonu są już dostępne na darmowej platformie VOD.pl. Kolejne mają pojawić się niebawem, jednak z oglądaniem serialu należy się pospieszyć - już 29 grudnia platforma będzie usuwać pierwsze epizody.

HBO: zwiastun 1. sezonu serialu "Detektyw"

Już w przyszłym roku na HBO Max zadebiutuje najnowszy sezon serialu.

REKLAMA

Akcja 4. sezonu serialu "Detektyw" o podtytule "Kraina nocy" rozgrywa się w fikcyjnym mieście Ennis ulokowanym na Alasce. Sprawa tym razem dotyczy zaginięcia ośmiu mężczyzn, którzy zniknęli bez śladu z Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal. Śledztwo prowadzą Liz Danvers i Evangeline Navarro (w tych rolach Jodi Foster i Kali Reis). Aby doprowadzić sprawę do końca, detektywki będą musiały skonfrontować się nie tylko z własną przeszłością, ale również stawić czoła tajemnicom, skrywającym się pod grubą taflą lodu mrocznej Arktyki.

Premiera "Detektywa: Krainy nocy" już 15 stycznia 2024 roku na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA