REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO potwierdza: McAdams, Reilly i Kitsch w obsadzie "Detektywa"

Obyło się bez zaskoczenia i niespodzianek - Rachel McAdams, Kelly Reilly oraz Taylor Kitsch już od dawna byli wymieniani jako pewniacy do dołączenia do obsady serialu HBO "Detektyw". Stacja jednak uparcie nie potwierdzała tych doniesień. Aż do teraz. 

25.11.2014
10:30
HBO potwierdza: McAdams, Reilly i Kitsch w obsadzie „Detektywa”
REKLAMA

Tym samym trójka aktorów dołączyła do Colina Farrella i Vince'a Vaughna, których udział w "Detektywie" ogłoszono wcześniej. Poznaliśmy także krótką charakterystykę postaci, w które się wcielą. Rachel McAdams wystąpi jako Ani Bezzerides, bezkompromisowa detektyw z biura szeryfa kalifornijskiego hrabstwa Ventura, której żelazne zasady utrudniają pracę w skorumpowanym otoczeniu. Taylor Kitsch to Paul Woodrugh, weteran wojenny, oficer patrolu autostradowego o skomplikowanej przeszłości. Wreszcie Kelly Reilly odegra Jordan, żonę Franka Semyona (Vaughn).

REKLAMA
detektyw 5

Drugi sezon "Detektywa" to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier przyszłego roku. Pomimo naprawdę niezłej obsady, wiele osób ma wątpliwości, czy uda mu się dorównać pierwszej serii, w której w rolach głównych wystąpili Matthew McConaughey oraz Woody Harrelson. Każdy sezon "Detektywa" stanowić ma odrębną historię, z innymi bohaterami i intrygą. Akcja drugiego sezonu osadzona będzie w Kalifornii, a za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiedzialny jest Justin Lin ("Szybcy i wściekli"). Więcej informacji możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA