REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwsze zdjęcia z planu drugiego sezonu serialu "Detektyw"

Po kolosalnym sukcesie, jakim okazał się pierwszy sezon "Detektywa" od HBO, druga seria z miejsca stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Serial, który na antenę wejdzie dopiero latem, wciąż znajduje się w fazie produkcyjnej. Do Internetu wyciekły właśnie pierwsze zdjęcia z planu.

11.02.2015
10:48
Pierwsze zdjęcia z planu drugiego sezonu serialu "Detektyw"
REKLAMA
REKLAMA

"Detektyw 2" będzie odrębną historią, nijak nie związaną z tą opowiedzianą w pierwszym sezonie. Wymieniona została również cała obsada - w rolach głównych, zamiast Matthew McConaughey'a i Woody'ego Harrelsona, zobaczymy Colina Farrella, Vince’a Vaughna, Rachel McAdams oraz Taylora Kitscha. Obok tej czwórki w serialu wystąpią także Kelly Reilly, Michael Irby, Abigail Spencer, Michael Hyatt, Yara Martinez oraz Leven Rambin. Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiada Justin Lin („Szybcy i wściekli”).

detektyw 4

HBO wciąż nie podało do publicznej wiadomości szczegółów dotyczących fabuły drugiej serii. Znamy jedynie krótkie charakterystyki niektórych postaci. I tak na przykład McAdams wciela się w postać Ani Bezzerides, bezkompromisowej detektyw, której żelazne zasady utrudniają pracę w skorumpowanym otoczeniu, bohaterem Farrella jest przekupny gliniarz Ray Velcoro, zaś Vaughn wystąpi jako Frank Semyon, gangster, który traci grunt pod nogami. Z kolei Kitsch to Paul Woodrugh, weteran wojenny, oficer patrolu autostradowego, o skomplikowanej przeszłości. Jak niektórzy z nich odnaleźli się w swoich rolach, możecie zobaczyć poniżej, na zdjęciach z planu w Los Angeles.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA