REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zmiany w ofercie Playera. Przez discovery+ za pakiety VOD zapłacimy drożej. O ile?

Od 8 grudnia biblioteka Playera została wzbogacona o tytuły z oferty discovery+. W jaki sposób wpłynie to na ceny poszczególnych pakietów VOD serwisu?

15.12.2020
11:23
player drożej discovery plus cena
REKLAMA
REKLAMA

Od kilku dni, zgodnie z zapowiedzią, subskrybenci Playera mają również dostęp do treści z oferty discovery+. Nowa platforma streamingowa działa już m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Indiach, a od 8 grudnia jest dostępna również w Polsce. Jak dołączenie oferty discovery+ do biblioteki Playera wpłynie na koszty poszczególnych pakietów VOD?

W Playerze podwyżki, ale do przeżycia

W związku z wejściem na polski rynek platformy discovery+, ceny pakietów Playera wzrosły o 5 zł. I tak, za najtańszy pakiet START VOD zapłacimy  15 zł za 30 dni (zamiast 10 zł), a na obejmujący 27 kanałów telewizyjnych START VOD+TV wydamy 30 zł.

Dodatkowo, w świątecznej ofercie można wykupić Canal+ (zawiera pakiet Start VOD) w cenie 22,50 zł przez pierwsze dwa miesiące (później 45 zł miesięcznie) lub HBO za 12,50 zł za 30 dni (po dwóch miesiącach za 25 zł).

Co znajdziemy w ofercie discovery+?

Polska jest jednym z pierwszych państw, do których zawitała platforma discovery+ ze swoją ofertą (w ciągu najbliższych 12 miesięcy serwis ma być dostępny w ponad 25 krajach świata). W jej ramach znajdziemy produkcje własne Discovery Originals, a także popularne (polskie i zagraniczne) tytuły znane z m.in. takich stacji jak HGTV, Food Network, Travel Channel, Discovery Channel, czy Animal Planet. Wśród dostępnych na Playerze tytułów znalazły się m.in. takie produkcje jak „Ciężarówką przez Wietnam”, „Bimbrownicy”, „Gorączka złota” i „Złomowisko PL”.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: facebook.com/playervod

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA