REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Fani Marvela będą szczęśliwi. Na Disney+ wbijają kulisy "Czarnej Wdowy". Co jeszcze warto obejrzeć?

Disney+ jak zawsze przygotował dla swoich fanów serialowe oraz filmowe nowości. Również i tym razem nie zabraknie najnowszych odcinków ulubionych seriali oraz cenionych filmów. Romantycy i romantyczki na pewno ucieszą się na tytuł "Ulica Rye Lane", czyli komedii romantycznej obiecującej reżyserki Raine Allen-Miller, a fani "Czarnej Wdowy" będą szczęśliwi, oglądać kulisy głośnego filmu. Co jeszcze warto zobaczyć w ten weekend na Disney+?

31.03.2023
16:11
czarna-wdowa-scarlett-johansson-mcu-producentka-marvel-disney
REKLAMA

Przedkwietniowy weekend zachęca do spacerów, ale pogoda w kratkę skłania też, aby zostać w domu i odpalić nowości Disney +. W tym tygodniu platforma zachęca nas, aby sięgnąć za kulisy takich filmów jak m.in. "Czarna Wdowa" oraz serialu "Loki". Nowością w serwisie jest również komedia romantyczna "Ulica Rye Lane".

Dołącz do Disney+ i oglądaj głośne filmy i seriale

REKLAMA

Komedia romantyczna i kulisy "Czarnej Wdowy". Co zobaczyć w nadchodzący weekend na Disney+?

"Ulica Rye Lane"

To komedia romantyczna obiecującej reżyserki Raine Allen-Miller. Dom i Yas, dwoje dwudziestoparolatków po bolesnych rozstaniach, spędzają razem jeden pełen wrażeń dzień w południowym Londynie. Pomagają sobie odegrać się na swoich koszmarnych "eks" i być może odzyskać wiarę w miłość. W rolach głównych występują m.in. David Jonsson, Vivian Oparah oraz Charlie Knight. Film "Ulica Rye Lane" dostępny jest na Disney+ od 31 marca.

Za kulisami filmu "Czarna Wdowa"

Kolejna, nowa propozycja od Disney + zaprasza do podejrzenia kulisów filmu "Czarna Wdowa". Warto zanurzyć się w świat filmu i razem z aktorkami, m.in. Florence Pugh, Scarlett Johansson oraz Davidem Harbourem odkryć sekrety hitowej produkcji. z Kulisów dowiemy się nieco więcej o katorżniczych treningach, które przeszła obsada. Dowiemy się też, jak powołano do życia klasycznych bohaterów Marvela, jak na przykład Red Guardiana czy Taskmastera. Zobaczymy też ewolucję Natashy Romanoff, w którą od dekady wciela się Johansson. Za kulisami "Czarna Wdowa" dostępne od 31 marca na platformie Disney +.

"Doogie Kamealoha, lekarka"

Również od 31 marca Disney+ zaprasza na drugi sezon serialu "Doogie Kamealoha, lekarka". Doktor Lahela Kamealoha łączy karierę początkującego lekarza z codziennym życiem szesnastolatki. W szpitalu geniusz Laheli zadziwia kolegów po fachu oraz pacjentów, którzy dają jej przezwisko "Doogie" na cześć serialu z lat 90. - "Doogie Howser, lekarz medycyny". Kochający tato Benny i oddana pracy mama Clara, jednocześnie szefowa Laheli, obawiają się, że ich córka za szybko dorasta.

Oto wszystkie nowości od 31 marca na Disney+. Co zobaczyć?

REKLAMA

Oto lista wszystkich nowości dostępnych na platformie Disney+ od 31 marca.

  • "Doogie Kamealoha, lekarka"
  • Za kulisami filmu "Czarna wdowa"
  • Za kulisami filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni"
  • Za kulisami "Falcona i Zimowego Żołnierza"
  • Za kulisami serialu "Wanda Vision"
  • Za kulisami serialu "A gdyby...?"
  • "Ulica Rye Lane"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA