REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Co obejrzeć na Disney+? W serwisie głośne nowości, w tym świeży sezon serialu Marvela

Zimowe weekendy nastrajają do spacerów, ale też do oglądania licznych seriali oraz filmów. Disney jak zawsze ma dla nas ciekawe i wciągające nowości, które warto zobaczyć. Fani dokumentów będą zadowoleni, gdyż Disney+ pokaże produkcję - "Skradziona młodość: Historia sekty w Sarah Lawrence College". To jeszcze nie wszystko. Fani superbohaterów i filmów Marvela będą mieli sporą radochę, a na platformie pojawi się 2. sezon "Legendy Marvela".

11.02.2023
8:09
kapitan ameryka henry cavill mcu
REKLAMA

Disney+ również i tym razem przygotował świetne nowości na nadchodzący weekend. Będzie dokumentalnie, ze szczyptą dreszczyku emocji, połączonego z kinem Marvela. Nie zabraknie też okazji do uśmiechu, szczególnie gdy fani Disney+ sięgną po turecką komedię "Recep Ivedik7".

Weekendowe nowości na Disney+. Co obejrzeć?

"Skradziona młodość: Historia sekty w Sarah Lawrence College" od 9 lutego

Grupa zdolnych studentów z Sarah Lawrence College ulega mrocznemu wpływowi ojca ich przyjaciółki, Larry'ego Raya. Prezentując bezprecedensowe świadectwa ofiar, które mieszkały z Rayem, film ten opowiada historię sekty od jej początków aż po wciąż ujawniające się konsekwencje.

"Legendy Marvela" od 10 lutego

Mniej niepokojącą nowością będą z kolei "Legendy Marvela", sezon 2. Seria "Legendy Marvela" przypomni niesamowitych bohaterów oraz złoczyńców, którzy niedługo pojawią się w wyczekiwanych serialach Disney +. Drugi sezon "Legend Marvela" sprawi, że będziemy czekać z niecierpliwością na nowe przygody ulubionych bohaterów.

Zobacz wszystkie nowości Disney+

"Recep Ivedik 7" od 10 lutego

"Recep Ivedik7" to turecka komedia, o przygodach głównego bohatera, o imieniu Recep. Recep ma dość coraz wyższych kosztów życia oraz zgiełku miasta, dlatego zabiera Nurullaha do domku na wsi, który odziedziczył po babci. Busra, prawiczka ze Stambułu, wprowadza się ze swoją przyczepą kempingową na sąsiednią działkę. Mimo trudnych początków tej znajomości, ruszają w pełną przygód podróż, by uratować wioskę przez ogromnym zagrożeniem.

REKLAMA

Wszystkie nowości Disney+ znajdziecie tutaj:

  • "Legendy Marvela"
  • "Skradziona młodość: Historia sekty w Sarah Lawrence College
  • "freestyle: Palma bezpieczeństwa"
  • "Norman Lear: 100 lat muzyki i zabawy"
  • Recep Ivedik 7"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA