REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Znana i lubiana animacja wbiła na Disney+. Co jeszcze obejrzeć w serwisie?

Co obejrzeć w weekend? Odpowiedź dla wszystkich zainteresowanych ma oczywiście Disney+. Jakie nowości filmowe i serialowe tym razem wpadły na platformę?

27.01.2024
14:02
Amerykański tata Disney+
REKLAMA

Disney+ jak zawsze ma dla swoich wielbicieli ciekawe serialowe i filmowe propozycje, które zasiliły platformę. Tym razem serialową nowością jest "Mikroświat", dostępny na platformie od 24 stycznia. Ucieszą się również fani animacji "Amerykański tata", gdyż na Disney+ dostępny jest już 19. sezon. Co obejrzeć w weekend?

REKLAMA

Disney+: wkrocz do niewidzianego mikroświata w nowym serialu przyrodniczym

Mikroświat

To serial dokumentalny, którego twórcy tak zachęcają do obejrzenia: "Wkrocz do niewidzianego wcześniej mikroświata, w którym miniaturowi bohaterowie używają supermocy, by przetrwać w dramatycznych sytuacjach".

Więcej o Disney+ czytaj w Spider's Web:

 class="wp-image-2494903"
Mikroświat Disney+

Ostatni warsztat

Z kolei filmową nowością na Disney+ jest produkcja "Ostatni warsztat". Los Angeles jest jednym z ostatnich miast w USA, oferującym darmowe instrumenty muzyczne oraz ich naprawę uczniom szkół publicznych, nieprzerwalnie od 1959 r. Nominowany do Oscara duet reżyserski Ben Proudfoot oraz Kris Bowsers pozwala zajrzeć do śródmiejskiego warsztatu, gdzie grupa zaangażowanych rzemieślników dba o muzyczne instrumenty aż 80 000 uczniów.

Ostatni warsztat

Na Disney+ wbił też już 19. sezon serialu "Amerykański tata". To serial animowany stworzony przez Setha MacFarlane'a, Mike'a Barkera i Matta Weitzamana. Fabuła skupia się na życiu Stana Smitha, agenta CIA, który jest fanatycznym obrońcą wartości amerykańskich i gotów jest podjąć skrajne środki, aby chronić swój kraj.

Stan Smith mieszka w fikcyjnym mieście Langley Falls w stanie Wirginia i jest postacią pełną paradoksów. Z jednej strony jest surowym agentem CIA o twardym podejściu do spraw bezpieczeństwa narodowego, a z drugiej strony jest zabawnym i naiwnym ojcem rodziny. "Amerykański tata" znany jest z satyrycznego podejścia do polityki, kultury i społeczeństwa amerykańskiego, a także z używania absurdalnych elementów fabularnych i humoru czarnego charakteru. Nowy sezon "Amerykańskiego taty" dostępny jest od 24 stycznia.

Amerykański tata
REKLAMA

Oto wszystkie nowości na Disney+. Co jeszcze obejrzeć?

  • Synduality Noir
  • Percy Jackson i Bogowie olimpijscy
  • Mikroświat
  • Amerykański tata
  • Ishura
  • Undead Unluck
  • Smoki z Wonderhatch
  • Ostatni warsztat
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA