REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Horror z Rebeccą Hall wbija na Disney+. Co jeszcze zobaczyć w nadchodzący weekend?

Początek maja jak zwykle z Disney+. W nadchodzący weekend widzowie zanurzą się w historię nawiedzonego domu w filmie "Dom nocny" oraz wkręcą się w nostalgiczną muzyczną podróż w widowisku "Zaplątani w czasie na żywo". Jakie jeszcze propozycje znajdziemy na platformie?

05.05.2023
17:11
Dom nocny
REKLAMA

W nadchodzący weekend warto przyjrzeć się kilku filmowym propozycjom, które ma dla swoich widzów Disney+. Jak zwykle nie zabraknie też nowych odcinków ulubionych seriali.

Warto zatopić się w muzyce oraz historii nawiedzonego domu.

Przejdźmy jednak do nowości. Na pierwszy ogień idzie porywający koncert - Psy Summer Swag 2022. Psy to południowokoreański piosenkarz, raper, tancerz oraz producent muzyczny. Stał się znany dzięki piosence "Gangnam Style", wydanej w lipcu 2012 roku. Jak zapowiadają twórcy, Psy Summer Swag 2022 to porywający koncert z charyzmatycznym wokalistą oraz szalejącą publiką. Psy Summer Swag dostępny od 3 maja.

Psy Summer Swag 2022

Kolejną propozycją, wartą zobaczenia jest widowisko - "Zaplątani w czasie na żywo". Podczas występu wybrzmią oryginalne kompozycje „Donde voy” i „Convénceme”, covery utworów z lat 90., takich jak „Keep Living Without Your Love”, wybrane piosenki z musicalu „Zakręcony piątek: nowy musical” oraz najnowsze przeboje, takie jak „Tacones Rojos” i „Vivir Así”. Widowisko dostępne jest na platformie Disney+ od 5 maja.

"Zaplątani w czasie"

Nowością w Disney + jest również produkcja "Dom nocny". To historia Beth (Rebecca Hall), kobiety wstrząśniętej nagłą śmiercią męża, która mieszka osamotniona w zbudowanym przez niego domu nad jeziorem. Robi wszystko, żeby zachować spokój, ale dręczą ją koszmary – niepokojące wizje nawiedzającej dom i wzywającej ją uwodzicielsko widmowej istoty. Wbrew radom przyjaciół Beth zaczyna przekopywać rzeczy męża w poszukiwaniu sensownego wyjaśnienia. W efekcie odkrywa szereg dziwnych, szokujących sekretów – klucz do zagadki, którą postanawia za wszelką cenę rozwiązać.

REKLAMA

Pozostałe propozycje Disney+. Co jeszcze warto zobaczyć?

  • "Niesamowity żółty Yeti: Prawo w Zimowicach"
  • "Psy Summer Swag 2022"
  • "Zaplątani w czasie - na żywo"
  • "Dom nocny"
  • "Gwiezdne wojny:Wizje"
  • "Gwiezdne wojny: Przygody małych Jedi"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA