REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Oryginalna produkcja LEGO trafia na Disney+. Co obejrzeć w weekend?

A może by tak odpocząć od upałów, zaszyć się w domu i odpalić Disney+? Tym bardziej, że oferta jak zwykle jest ciekawa. W nadchodzący weekend warto przyjrzeć się takim tytułom, jak "LEGO Disney Księżniczka: Zamek Przygód", "Earl i ja i umierająca dziewczyna" oraz "Miguel chce się bić". Co jeszcze obejrzeć?

19.08.2023
12:04
Oryginalna produkcja LEGO na Disney+
REKLAMA

Jak co tydzień, Disney+ ma dla swoich fanów ciekawe filmowe i serialowe propozycje. Poza nowymi odcinkami ulubionych seriali, dostępne są również filmowe, wciągające propozycje.

REKLAMA

Komedia o dojrzewaniu i oryginalna produkcja LEGO. Co obejrzeć na Disney+?

Na początek warto przyjrzeć się tytułowi "Miguel chce się bić". To komedia o dojrzewaniu, opowiadająca o 17-latku, który prosi trzech najlepszych przyjaciół o pomoc w stoczeniu pierwszej bójki przed przeprowadzką do nowego miasta. Film dostępny jest od 16 sierpnia. W rolach głównych można oglądać m.in. Jordyna Owensa, Imani Lewis, czy Betty Richmond.

"Miguel chce się bić"

"Miguel chce się bić" to nie jedyna nowość na platformie Disney+. Warto też przyjrzeć się filmowi, "Earl i ja i umierają dziewczyna". To historia o Gregu, który unikają głębszych relacji z innymi. Jego życia zmienia się, kiedy postanawia dotrzymać towarzystwa chorej na raka Rachel. Film jest dostępny od 18 sierpnia.

"Earl i ja i umierająca dziewczyna"

Ciekawie zapowiada się również produkcja LEGO "Disney Księżniczka: Zamek przygód". Lego przedstawia nową produkcję oryginalną, "Lego Disney Księżniczka: Zamek przygód". Produkcja dostępna jest od 18 sierpnia. Będzie to historia pięciu księżniczek oraz jednej królewskiej przygody.

"Lego Disney Księżniczka: Zamek przygód"
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney +. Co warto obejrzeć?

  • "Miguel chce się bić"
  • "Earl i ja i umierająca dziewczyna"
  • Lego Disney Księżniczka: Zamek Przygód"
  • "Zbrodnie po sąsiedzku"
  • "Niezwykli"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA