REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

DJ Steve Aoki i koledzy rozkręcają imprezy przez Spotify

Spotify pochwaliło nam się właśnie nową DJ-ską aplikacją o charakterze imprezowym. 

05.03.2013
19:04
DJ Steve Aoki i koledzy rozkręcają imprezy przez Spotify
REKLAMA
REKLAMA

Wraz z popularnym DJ-em, Stevem Aokiom, ekipa serwisu przygotowała aplikację zajmującą się serwowaniem dobrej muzyki w warunkach domowych. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy na co dzień słuchają Anny German i Vivaldiego lub też Piotra Kupichy i w tym drugim wypadku, zupełnie zasadnie, nie mają ochoty na afiszowanie się tym przed znajomymi.

REKLAMA

Aoki's House nie zaserwuje nam być może muzyki, którą każdy kocha na co dzień, natomiast będzie ona idealna do imprezowych klimatów - i tutaj zgodzi się chyba nawet najbardziej zagorzały fan heavy metalu. Bohater naszej notki będzie miksował dla nas we własnej osobie, ale dla większej różnorodności, zaprosił również takie tuzy jak NERVO, Autoerotique, Tommy Trash, Dillon Francis, Peacetreaty, Infected Mushroom, Azari & III czy Booka Shade. Kto z nich jest Waszym ulubieńcem?

Aplikacja umożliwia filtrowanie autorów, a tym samym dobieranie stylistyk oraz określenie długości seta, który ma dla nas przygotować. W ten sposób zostaną dobrane odpowiednie utwory i zagra muzyka. Aoki's House odpalamy za pomocą Spotify i koniecznie dajcie znać czy sympatyczny Azjata uratował Waszą imprezę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA