REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Tygodnik „Do Rzeczy” w formie audiobooka. Nowy numer całkowicie za darmo

„Do Rzeczy” to kolejny po „Wprost”, „Forbes”, „Newsweeku” i „Polityce” periodyk, który w formie audiobooka znalazł się w zasobach Audioteki. Nowe, dźwiękowe wydanie tygodnika opinii możecie pobrać całkowicie za darmo.

07.07.2015
12:49
Do Rzeczy w formie audiobooka. Nowy numer za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Jestem olbrzymim zwolennikiem inicjatyw tego typu. Całkowicie abstrahując od polityki, polaryzacji polskiego społeczeństwa i własnych poglądów, im więcej periodyków ewoluuje i eksperymentuje z nowymi formatami, tym lepiej dla prasy jako takiej. W czasie spadającej sprzedaży słowa pisanego wydawcy są zmuszeni do poszukiwania nowych, nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest właśnie audiobook.

„Do Rzeczy” nie jest pierwszym czasopismem kolportowanym w formie audio.

do rzeczy 2

To kolejny obok „Wprost”, „Forbes”, „Newsweeka” i „Polityki” periodyk, którego możemy posłuchać myjąc naczynia, jadąc autobusem czy robiąc porządek w szafie. Uwielbiam tego typu rozwiązanie, jak zresztą coraz większa liczba Polek i Polaków. Tygodnik opinii w formie audio pozwala zaoszczędzić czas oraz sprawia, że podczas zapoznawania się w publicystyką ulubionych autorów możemy wykonywać dodatkowe czynności.

REKLAMA

Dźwiękowe „Do Rzeczy” jest czytane przez Rocha Siemianowskiego. Aktor staje na wysokości zadania. Czytane przez niego „Do Rzeczy” kosztuje 4 złote. Znacznie taniej, niż papierowy format do kupienia w salonie prasowym. Co świetne, pierwszy numer „Do Rzeczy” w formie audiobooka (czyli 28 według tradycyjnej numeracji) można pobrać za darmo i samemu przekonać się, czy tygodnik opinii w formie dźwiękowej to coś dla was.

Audiobook „Do Rzeczy” pobierzecie z odnośnika poniżej. Po tym, jak pozycja trafi na waszą półkę w serwisie Audioteka, możecie ją pobrać jako paczkę plików mp3, bądź wybierać pojedyncze teksty w formie audio.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA