REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun nowego filmu Stephena Kinga - "Dobrane małżeństwo"

Już tylko tygodnie dzielą nas od premiery kolejnej adaptacji twórczości "mistrza grozy", Stephena Kinga. Mowa o opowiadaniu "Dobrane małżeństwo" w reżyserii Petera Askina, które oryginalnie ukazało się w tomie "Czarna bezgwiezdna noc". Do Sieci trafił pierwszy zwiastun filmu. 

21.08.2014
18:58
Zwiastun nowego filmu Stephena Kinga – „Dobrane małżeństwo”
REKLAMA

"Dobrane małżeństwo" uchodzi za jeden z lepszych tekstów Kinga powstały w ciągu kilku ostatnich lat. To historia pewnej pary, która przez długi czas żyła w szczęśliwym i udanym w związku, aż do pewnego feralnego dnia, kiedy Darcy Anderson odkrywa prawdę o swoim mężu. Okazuje się, że nie jest on po prostu księgowym, kolekcjonującym monety - to od dawna poszukiwany przez policję morderca, który ma na sumieniu wiele ofiar. "Dobrane małżeństwo" zostało zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

REKLAMA

REKLAMA

Premiera filmu odbędzie się 3 października. Obraz od razu trafi na platformy VOD, w związku z czym jest szansa, że również polski widz będzie mógł cieszyć się nim w tym terminie. W rolach głównych wystąpią Joel Allen i Anthony LaPaglia. Autorem scenariusza jest sam Stephen King.

dobrane małżeństwo plakat
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA