REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Stanie nam tu drugie Hollywood. Doda otworzyła swoją własną wytwórnię filmową

Jeśli siła przebicia Dody jest nadal tak silna, jak wtedy gdy zaczynała karierę muzyczną, to ma ona szansę namieszać też trochę na rynku filmowym.

30.12.2016
9:06
Doda otworzyła swoją własną wytwórnię filmową
REKLAMA
REKLAMA

Na razie większa liczba szczegółów nie jest nam znana, poza tym, że oficjalnie biuro firmy producenckiej Dody zostanie otworzone w lutym 2017 roku. Jakie filmy będzie produkować Dorota Rabczewska?

Ja raczej mam męski gust, czyli raczej takie kino męskie – oznajmiła piosenkarka.

Dodała również, że pierwszy film jaki wyprodukuje będzie międzynarodową produkcją historyczną o polskich lotnikach. Czyli widać, że w typowym dla siebie stylu, Doda mierzy od razu wysoko i startuje z wysokiego „C”.

Nie chcę się jakoś specjalnie nastawiać, ale podejrzewam, znając co nieco gusta Dody, że dostarczy nam ona produkcji bliskich "Pitbullowi" albo "Miastu 44" w najlepszym wypadku. Z drugiej strony liczę, też że się pozytywnie rozczaruję i uda jej się naprawdę porządnie rozkręcić polski rynek kina komercyjnego i zrobić z niego dobrze naoliwioną machinę. Cokolwiek można powiedzieć o jej muzyce, to jednak swą karierę poprowadziła u nas w iście międzynarodowym stylu (ze wszystkimi tego plusami i minusami).

Nie będze to oczywiście pierwsza przygoda Dody z kinem. Ma ona na swoim koncie epizody jak i większe role (na przykład w filmie "Serce na dłoni" Krzysztofa Zanussiego).

REKLAMA

Ostatnio starała się wrócić do swoich muzycznych korzeni i ponownie zeszła się z macierzystą formacją Virgin. Nagrali razem m.in. utwór promujący film "Pitbull: Niebezpieczne kobiety”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA