REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ruszyły zdjęcia do 5. sezonu „Domu z papieru”. Są fotografie Berlina w, który wspomina swoją przeszłość

Zgodnie z zapowiedziami Netfliksa, zdjęcia do 5. sezonu „Domu z papieru” już ruszyły. Na planie w Danii zauważono aktora wcielającego się w Berlina i Patricka Criado, który niedawno dołączył do obsady. 

05.08.2020
20:51
dom z papieru Netflix 5 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Netflix ogłosił niedawno, że rozpoczynają się prace nad 5. sezonem „Domu z papieru”. Fani serialu ucieszyli się niezmiernie, bo już od jakiegoś czasu wyczekiwali jakichkolwiek informacji na temat kontynuacji ich ukochanej produkcji. Z wyżyn radości, szybko jednak spadli na niziny smutku. Okazało się bowiem, że nadchodzą odsłona hiszpańskiego hitu będzie jednocześnie ostatnią. A jak wiemy, chociażby z dokumentu dostępnego na platformie, tytuł ten jest globalnym fenomenem.

Zdjęcia z planu 5. sezonu „Domu z papieru”

Tak, historia tajemniczego Profesora i jego ekipy, napadającej na hiszpańską mennicę bardzo szybko zdobyła miliony fanów na całym świecie. Wielu (wszystkim?) trudno pogodzić się, że to będzie już ostatnie spotkanie z ich ukochanymi bohaterami. Dlatego wciąż z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji na temat ulubionej produkcji.

Właśnie dla takich miłośników „Domu z papieru” mamy bardzo dobre nowiny. Zdjęcia ruszyły 3 sierpnia 2020 roku. W dwóch miastach w Danii (Nyhavn i Tivoli) zauważono na planie serialu Pedro Alonso, czyli ekranowego Berlina. Towarzyszył mu Patrick Criado, który dołączył do obsady niedawno i nie wiadomo w kogo miałby się wcielić.

Jedna z internautek przyuważyła też Dianę Gómez, czyli serialową Tatianę - dziewczynę Berlina.

Możemy więc spokojnie wysnuć teorię, że realizowane sceny dotyczą przeszłości Berlina i należy spodziewać się rozbudowanej retrospekcji z udziałem tego właśnie bohatera. A po więcej zdjęć z planu 5. sezonu „Domu z papieru” odsyłamy do portalu Diezminutos.es i facebookowej grupy Netflix Polska (PL).

5. sezon „Domu z papieru” będzie niezwykły i wciągający

Jest to tak naprawdę informacja na wagę złota. Wciąż bowiem niewiele wiadomo na temat nadchodzącej, finałowej odsłony hiszpańskiego serialu. Alex Pina zapowiada jednak, że jest na co czekać:

 Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu „Dom z papieru”. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.

5. sezon „Domu z papieru” będzie składał się z 10 odcinków. Do swoich ról powrócą Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra) i José Manuel Poga (Gandia). Do znanej wszystkim obsady serialu dołączą Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

REKLAMA

Data premiery 5. sezonu „Domu z papieru” nie jest jeszcze znana.

Dotychczasowe sezony „Domu z papieru” możecie obejrzeć na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA