REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Doom Patrol” i „Young Justice” z nowymi sezonami. Fani „Harley Quinn” wciąż muszą się martwić

Kolejna część wydarzenia DC FanDome nie przyniosła tylu interesujących informacji na temat przyszłych projektów DC i Warner Bros. co poprzednia, ale fani komiksów i tak mają powody do zadowolenia. Szczególnie, jeśli są widzami seriali takich jak „Doom Patrol”, „Young Justice” czy „Batwoman”.

13.09.2020
12:15
doom patrol sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Premierowa odsłona DC FanDome okazała się olbrzymim hitem, który wyniósł zainteresowanie nowymi filmami wydawnictwa na zupełnie inny poziom. Wytwórnia Warner Bros. miała do pokazania tak wiele zwiastunów, zdjęć i materiałów zza kulis (zebraliśmy je wszystkie dla was TUTAJ), że ostatecznie zdecydowała się za namową fanów podzielić internetowy konwent na dwie części. Odbywające się z soboty na niedzielę wydarzenie przyniosło kilka nowych informacji na temat planowanych filmów, ale na główny plan tym razem weszły seriale.

DC potwierdziło, że powstaną nowe sezony „Doom Patrol” i „Young Justice”. Niewiadome są za to dalsze losy „Harley Quinn”.

Dla aktorskiej produkcji będzie to 3. seria odcinków, tym razem już na wyłączność dostępna na HBO Max. Nowy serwis VOD stacji HBO przejął prawa do dystrybucji serialu w ramach poprzedniego sezonu, ale nie było pewne, czy ta zmiana zostanie utrzymana. To zresztą część szerszego problemu dotyczącego DC Universe. Według plotek oryginalna platforma DC została przeznaczona do skasowania, ale przynajmniej na razie nie dostaliśmy potwierdzenia tych informacji. Pełniący rolę głównego wydawcy w DC Comics Jim Lee w gratulacyjnym tweecie dla  „Doom Patrol” zaznaczył tylko, że w przyszłym tygodniu powinnyśmy poznać więcej szczegółów na temat planów firmy na ten temat.

Dalszy los serwisu to o tyle istotna kwestia, że nadal nie wiadomo, gdzie będzie pokazywany 4. sezon „Young Justice”. Oryginalnym twórcą popularnego serialu animowanego było Cartoon Network, a po wznowieniu „Liga Młodych” stała się ekskluzywną produkcją właśnie DC Universe. Z tego powodu w Polsce można legalnie oglądać dwa pierwsze sezony, ale ostatniego już nie. Przejście nowej odsłony (zatytułowanej „Young Justice: Phantoms”) do HBO Max mogłoby zmienić tę niekorzystną dla rodzimych widzów sytuację.

Komiksowe wydawnictwo kontynuuje też współpracę ze stacją The CW, która przygotuje m.in. nowe odcinki „Batwoman”, „Stargirl” i „Flasha”.

Małym zaskoczeniem DC FanDome jest za to brak potwierdzenia powstania 3. sezonu animacji „Harley Quinn”. Produkcja doczekała się bardzo dobrych recenzji i pokaźnego fandomu, ale jej twórca Patrick Schumacker wciąż czeka na oficjalną decyzję w sprawie kontynuacji. Jak podaje portal Comicbook, producenci serii przyznali przy okazji weekendowego wydarzenia, że zależy im na pokazaniu związku Harley i Poison Ivy. Ale jak widać, nadal nie mogą być w 100 proc. pewni, iż będą mieć ku temu okazję.

REKLAMA

Serial „Doom Patrol” znajdziecie na HBO GO, a 2. sezony „Young Justice” na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA