REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Seriale

To dopiero okazja. Pierwszy sezon Dragon Ball Z w jakości HD, za darmo, w oficjalnym sklepie Microsoftu!

Poszukując legalnego anime, zakładka entertainment w internetowym sklepie Microsoftu nie byłaby pierwszym miejscem, w które bym zajrzał. A tutaj proszę. W Redmont przygotowali świetną ofertę dla fanów serii Dragon Ball Z.

07.08.2016
10:07
Dragon Ball Z za darmo, w jakości HD, w sklepie Microsoftu
REKLAMA
REKLAMA

W cyfrowym sklepie Microsoftu można dodać do kolekcji pierwszy sezon anime Dragon Ball Z oraz Fairy Tail. Wszystko w jakości HD, na stałe przypisane do naszego konta, możliwe do obejrzenia na jednym z wielu urządzeń z dostępem do sieci.

Nietypowa promocja została zorganizowana z okazji „miesiąca anime”, jaki właśnie się rozpoczął w sklepie Microsoftu. Jak wskazuje nazwa, przez następne dni miłośnicy azjatyckiej kreski będą mogli nabyć całe sezony ulubionych animacji w okazyjnych, znacznie obniżonych cenach.

Zrzut ekranu 2016-07-08 o 02.25.18 class="wp-image-71736"

Darmowy, pierwszy sezon Dragon Ball Z zdobędziecie w tym miejscu.

REKLAMA

Z kolei tutaj dodacie do biblioteki Fairy Tail od Funimation. Pamiętajcie, że oba te anime możecie obejrzeć na każdym urządzenia z systemem Windows 10, Windows 8 oraz Windows Phone 8. Kompatybilna jest również konsola Xbox One. Sam obejrzałem pierwszy epizod w przeglądarce Safari na Maku, nie było z tym problemu.

Pierwszy sezon anime Dragon Ball Z kończy się w momencie, w którym część z bohaterów leci w kierunku planety Namek. Dostajemy więc 39 odcinków, które składają się na kultowe walki z Radditzem, Nappą oraz Vegetą. To tak zwana „Saga Sajan”, którą fani tego anime na pewno wspominają bardzo, bardzo dobrze.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA