REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie remake serialu "Drużyna A"

Serialowy klasyk z lat osiemdziesiątych - "Drużyna A", w 2010 roku wskrzeszona w postaci filmu kinowego, powróci na małe ekrany za sprawą remake'u, którego produkcja już się rozpoczęła. 

25.09.2015
9:45
Powstanie remake serialu Drużyna A
REKLAMA
REKLAMA

Takiego hitu, jak "Drużyna A", chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najpopularniejszych seriali lat 80., swego czasu bijący wszelkie rekordy popularności, którego bohaterowie stali się ikonami popkultury. Aż dziw bierze, że w dobie remake'ów i rebootów niemal każdej bardziej udanej produkcji sprzed lat, ktoś dopiero teraz pomyślał, by odgrzebać "Drużynę A" i dać jej drugie życie.

drużyna a 2

Za powrót serialu odpowiedzialny będzie producent i scenarzysta serii "Szybcy i wściekli". Fabuła nowej wersji będzie z grubsza odpowiadała oryginałowi - będzie to historia o grupie agentów amerykańskich sił specjalnych, która zostaje niesłusznie oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła. Członkowie bandy usiłują odnaleźć prawdziwych sprawców, by oczyścić się z zarzutów, jednocześnie podejmując się niebezpiecznych misji, walcząc w obronie dobra z najgorszymi przestępcami, często działając przy tym na granicy prawa. Jedyną istotną zmianą, o jakiej wiemy do tej pory, jest fakt, że w skład Drużyny A tym razem wejdą także kobiety.

REKLAMA

Pierwsza wersja serialu doczekała się 98 odcinków, podzielonych na 5 sezonów. W USA emitowany w latach 1983-1987, do Polski trafił w połowie lat 90. Głównymi bohaterami "Drużyny A" byli pułkownik John 'Hannibal' Smith,  sierżant Bosco Albert 'B.A.'Baracus, porucznik Templeton 'Buźka' Peck oraz kapitan H.M.Murdock. Nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się premiery tej produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA