REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kultowa "Dynastia" wraca na ekrany! Powstanie reboot

"Dynastia", bodaj najsłynniejsza telewizyjna opera mydlana wszech czasów powraca. Za produkcje odpowiedzialna jest stacja CW.

03.10.2016
17:39
Kultowa Dynastia wraca na ekrany! Powstanie reboot
REKLAMA
REKLAMA

"Dynastia" to emitowana przez ABC w latach 1981-1989 wysokobudżetowa telenowela, która szturmem podbiła serca ówczesnej widowni. Pełna rozmachu opowieść o rywalizacji o władzę i pieniądze pomiędzy rodziną Carringtonów i Colbych w ciągu dziewięciu lat stała się prawdziwym symbolem telewizji lat osiemdziesiątych.

dynastia class="wp-image-74860"
REKLAMA

Na fali rebootów i remake'ów praktycznie wszystkich popularnych przed laty produkcji, nie dziwi, że ktoś wreszcie postanowił wziąć na warsztat "Dynastię". Stacja CW zaangażowała Josha Schwartza i Stephanie Savage – twórców „Plotkary" - by stworzyli dorównujący oryginałowi serial, w którym zakochają się współcześni widzowie. Założenie jest proste - to ma być największy hit CW.

Nad nową wersją pracować będą także twórcy oryginalnej "Dynastii", małżeństwo Esther i Richarda Shapiro. Fabuła ma opowiadać o losach rodów Carringtonów i Colbych, ale historia zostanie przeniesiona do czasów współczesnych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA