REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czas się pożegnać. Zapowiedź ostatniego sezonu serialu "Dziewczyny" już w sieci

Do sieci trafił pierwszy teaser trailer finałowego sezonu serialu "Dziewczyny" produkcji HBO. Ostatnia seria swoją premierę będzie miała po nowym roku, a dokładnie 12 lutego. Będzie to szósty sezon autorskiej produkcji Leny Dunham, która wciela się w główną bohaterkę serialu, Hannah.

23.11.2016
9:46
Czas się pożegnać. Zapowiedź ostatniego sezonu serialu Dziewczyny
REKLAMA
REKLAMA

Z pierwszego zwiastuna nie dowiadujemy się za wiele, ale jako fanka serialu jestem w stanie stwierdzić jedno - budzi emocje i aż łezka w oku się kręci, ze to już ostatnie chwile z ulubionymi bohaterami. Czy Hannah uda się zmienić na lepsze swoje życie? Na razie widać, ze wraz z Marnie i jej mężem wybiera się na wycieczkę. Być może ta podróż pomoże poukładać jej w głowie ostatnie wydarzenia, choć znając Hannah nie będzie to takie proste.

REKLAMA

Jessa i Adam wyglądają na szczęśliwych, tak jakby właśnie dowiedzieli się czegoś, co jest dla nich pozytywne. Ich burzliwy związek przechodził ostatnio trudne chwile, ale może uda im się na dobre wyjść z kryzysu, chociaż im jednym (choć nie będę oszukiwać, że nie wolałam, kiedy Adam był z Hannah).

Szkoda, ze to już koniec, ale dobre jest jedno - przed nami jeszcze cały sezon na pożegnanie się ze wszystkimi. Jeszcze tylko trzy miesiące.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA