REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Coraz bliżej premiera nowego filmu Dody. Zagraniczna obsada „Dziewczyn z Dubaju” pokazała się na oficjalnych zdjęciach

Afera dubajska to jedno z najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń w polskim show-biznesie ostatnich lat. Burzliwą historię w formie filmu fabularnego opowiedzą Dorota Rabczewska i Maria Sadowska. Do obsady „Dziewczyn z Dubaju” właśnie dołączyli zagraniczni aktorzy, którzy dodatkowo pojawili się na nowych zdjęciach z planu.

27.07.2020
13:58
dziewczyny z dubaju film
REKLAMA
REKLAMA

Polski przemysł filmowy powoli wraca do normy po długi zawirowaniach wywołanych pandemią koronawirusa. Nie zmienia to jednak faktu, że na najciekawsze premiery kinowe przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jedną z pierwszych głośnych produkcji debiutujących na początku 2021 roku będzie nowy film Marii Sadowskiej („Dzień kobiet”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) poświęcony tzw. „aferze dubajskiej”.

Fabuła produkowana przez duet Dorota Rabczewska-Stępień/Emil Stępień jest zapowiadana jako prawdziwa filmowa petarda. Ma ujawnić wszystkie szokujące wątki sprawy, w którą zamieszane były polskie celebrytki, modelki, a także politycy, biznesmeni i gangsterzy z Bliskiego Wschodu. Międzynarodowy wymiar afery sprawił zresztą, że do obsady produkcji należało zaangażować aktorów z różnych krajów.

Iacopo Ricciotti, Andrea Preti i Giulio Berruti zostali pokazani na pierwszych zdjęciach z planu. Towarzyszy im Dorota Rabczewska.

Dziewczyny z Dubaju – zdjęcia:

dziewczny z dubaju film class="wp-image-427660"
Foto: Iacopo Ricciotti, Dorota Rabczewska-Stępień, Andrea Preti i Giulio Berruti
dziewczyny z dubaju film class="wp-image-427663"
Foto: Iacopo Ricciotti, Dorota Rabczewska-Stępień i Andrea Preti

Włoscy aktorzy pojawią się w filmie obok polskiej obsady. W jej skład wejdą m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Beata Ścibakówna-Englert, Jan Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. Głównym scenarzystą „Dziewczyn z Dubaju” został za to Mitja Okorn („Listy do M.”, „Planeta Singli”), któremu pomagać będzie zespół złożony z Lucasa Colemana, Petera Pasyka, Marię Sadowską, Agnieszkę Olejnik i samą popularną Dodę.

REKLAMA

Zdjęcia do filmu kręcono na terenie Polski, a także w Cannes, Nicei, Courchevel i w Dubaju, żeby tym mocniej podkreślić globalny wymiar afery, która wybuchła w mediach na początku 2018 roku. Fabuła produkcji będzie kręcić się wokół postaci młodej dziewczyny o imieniu Emi, która zaczyna pracować jako dama do towarzystwa. Szybko robi karierę i wkrótce na życzenie dubajskich szejków zaczyna do nich zapraszać modelki i celebrytki z Polski.

Dziewczyny z Dubaju” trafią do kin 22 stycznia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA