REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

EA rozdaje muzykę z tawern „Dragon Age: Inkwizycja”. Razem z nutami

„Dragon Age: Inkwizycja” było znacznie lepszą grą niżeli wielu z nas początkowo sądziło. Poza rozmachem, warstwą wizualną oraz liczbą godzin potrzebnych na przejście głównego wątku zachwyciłem się również muzyką. Zwłaszcza tą, która rozbrzmiewała w tawernach Thedas. Teraz wydawca Electronic Arts postanowił udostępnić ją za darmo, ale tylko przez określony czas!

27.01.2015
12:11
EA rozdaje muzykę z tawern „Dragon Age: Inkwizycja”. Razem z nutami
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy mój dzielny, 20-kilku poziomowy Inkwizytor wracał po męczących bojach do warowni, miałem poczucie ulgi. To potęgowało się w tawernie, gdzie przesiadywała część z towarzyszy broni. Miód lał się gęsto, postacie od czasu do czasu mówiły coś do siebie, z kolei bard umilał wszystkim odpoczynek świetnymi utworami muzycznymi. Właśnie owe przyśpiewki Electronic Arts postanowiło opublikować całkowicie za darmo, co przywitałem z szeroko rozwartymi ramionami.

Aby pobrać „karczemną ścieżkę dźwiękową” wystarczy kliknąć w ten link i wypakować pliki w formacie MP3.

Electronic Arts raczy nas muzyką w jakości 192 kb/sek. Co rewelacyjne, poza samymi plikami dźwiękowymi dostajemy również nuty do wszystkich udostępnionych utworów, podane nam w formie plików pdf. Nuty przydadzą z kolei do konkursu organizowanego przez Elektroników dla wszystkich uzdolnionych muzycznie graczy. Sztuka polega na wykonaniu najciekawszych aranżacji utworów zaprezentowanych przez bardów obecnych w „Dragon Age: Inkwizycja”. Do wygrania jest konsola Xbox One. Szczegóły na temat konkursu znajdziecie w tym miejscu.

REKLAMA
dragon age inkwizycja 2

Piękna muzyka bardów jest możliwa do pobrania do 9 lutego 2015 roku. Po tym czasie ścieżka dźwiękowa z gry trafi na muzyczne platformy takie jak Spotify czy Deezer. Bardzo miła inicjatywa. Przyda się na najbliższą sesję RPG, powiększając katalog klimatycznej muzyki jak ulał pasującej do systemu Dungeons & Dragons.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA