REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"E-book też książka" - konkurs Virtualo z okazji obchodów Światowego Dnia Książki

"E-book też książka - przetestowane przez autorów" - pod taką nazwą wystartowała akcja Virtualo mająca na celu promocję e-czytelnictwa, w trakcie której do wygrania będą między innymi czytniki. sPlay objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. 

23.04.2014
12:58
„E-book też książka” – konkurs Virtualo z okazji obchodów Światowego Dnia Książki
REKLAMA

E-booki są coraz popularniejszą formą książki, zyskującą na znaczeniu z roku na rok. Systematycznie wzrasta sprzedaż formatów MOBI i ePUB, które notują kilkakrotnie lepszą dynamikę wzrostu w stosunku do 2012 roku. Wciąż jednak trudno mówić o rynku masowym - wciąż bardzo wiele osób nie ma pojęcia do czego właściwie służy czytnik i nie zna innych formatów e-książek niż PDF. Stąd pomysł Virtualo na akcję edukacyjną.

REKLAMA
ebook tez ksiazka
REKLAMA

"E-book też książka - przetestowane przez autorów" będzie miało formę konkursu, do współtworzenia którego udało się nakłonić siedmiu znanych pisarzy. Każdy z nich stworzy krótki, składający się z kilku zdań, fragment tekstu. Zadaniem uczestników zabawy będzie odgadnięcie kto jest jego autorem.

Konkurs trwa od dzisiaj, 23.04 do 29.04. W ciągu 7 najbliższych dni w aplikacji konkursowej na Facebooku pojawi się 7 zagadkowych tekstów 7 różnych autorów. Codziennie do wygrania będzie jedna nagroda główna - czytnik PocketBook Mini oraz 10 nagród pocieszenia w postaci e-booków danego pisarza.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA