REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ebooki roku 2013 wybrane. Czytaj najlepszych w promocji

Na publio.pl czytelnicy wybrali najlepsze e-booki w czterech kategoriach: literatura polska, literatura zagraniczna, nowość w e-booku, debiut roku. Wszystkich laureatów wciąż możemy czytać po niżej cenie. Poza tym - jak to na publio - jak zwykle moc atrakcyjnych promocji.

24.01.2014
11:00
Kolejne promocje na publio. Najlepsze ebooki 2013 wybrane
REKLAMA

Zwycięzcy Gali Ebooków za rok 2013 to 12 książek, które musisz mieć w swojej biblioteczce. W końcu kto lepiej podpowie ci, co czytać, jak nie inni czytelnicy. Najlepsze książki 2013 roku wg. odbiorców publio.pl to:

REKLAMA

Literatura polska - "Wanna z kolumnadą..." Filipa Springera, jedna z ostatnich pozycji Jerzego Pilcha, "Wiele demonów", "Jutro przypłynie królowa" Macieja Wasilewskiego.

Literatura zagraniczna - "Wyznaję" Jaume Cabré, "Policja" skandynawskiego autora thrillerów i kryminałów, Jo Nesbo oraz - jakżeby inaczej - "Doktor Sen", druga część "Lśnienia" autorstwa króla horrorów, Stephena Kinga.

Nowość w ebooku - tutaj obyło się bez zaskoczenia i tak naprawdę nowości. Wygrały znane i cenione pozycje, które zostały przeniesione na czytniki. Laureatami zostali więc: J. R. R. Tolkien z "Władcą Pierścieni" i "Hobbitem" oraz Ryszard Kapuściński z "Cesarzem".

REKLAMA

Debiut roku - "Igły. Polskie agentki, które zmieniły historię" Marka Łuszczyny, "Nexus..." Rameza Naama i "Zając o bursztynowych oczach" Edmunda de Waala.

Ponadto taniej możemy zakupić kultowe opowieści o mieszkańcach Doliny Muminków, Tove Jansson. O 40% zostały przecenione powieści Jonathana Carrola, a do 30 stycznia możemy wziąć udział w promocji Mistrzowie literatury, w ramach której obniżkami objęto takie ksiąki jak "Zabić drozda" Harper Lee czy "Wielki Gatsby" F. S. Fitzgeralda.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA