REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Tanie e-booki w ebookpoint.pl. To znak, że rozpoczęły się Warszawskie Targi Książki

Rozpoczęła się 9. edycja festiwalu Warszawskie Targi Książki. Z tej okazji księgarnia internetowa ebookpoint.pl przygotowała promocję na wybrane pozycje ze swojego katalogu.

17.05.2018
15:01
ebook publio promocja andrzejki
REKLAMA
REKLAMA

Świętuje Warszawa, świętujemy i my! - takim hasłem właściciele księgarni internetowej ebookpoint.pl zapraszają do skorzystania z okazji zakupowych. Biorące udział w promocji ebooki i audiobooki można kupić już za 60 proc. taniej. Wśród propozycji są tysiące opcji. Sprawdźcie najciekawsze.

Promocja w ebookpoint.pl – co warto kupić?

1945. Wojna i pokój

 class="wp-image-164124"

Książka Magdaleny Grzebałkowskiej, autorki biografii Beksińscy. Portret podwójny czy Komeda. Osobista historia jazzu, to reporterska opowieść o trudnych i dziwnych dwunastu miesiącach. O czasie zawieszenia, życiu na ziemi niczyjej, próbie odnalezienia się w sytuacji niepewnej przejściowej. Jak głosi tytuł - czasie długo wyczekiwanego pokoju, z resztkami wojny przejawiającymi się w różnych miejscach i momentach.

Podróż zimowa

 class="wp-image-164127"

Kataloński pisarz Jaume Cabre, w zbiorze opowiadań Podróż zimowa, przedstawia czytelnikowi wielu przeróżnych bohaterów. Wśród nich pianista, płatny morderca czy szlifierz diamentów. Autor prowadzi umiejętną grę także z czytelnikiem, testując jego wiedzę i czujność. Historie napisane przez Cabre to zawsze dobry sposób na ciekawą, inteligentną i wciągającą rozrywkę.

Testament

 class="wp-image-164130"

Kolejna, już siódma z serii książek, których bohaterką jest Joanna Chyłka. Tym razem pani adwokat ma do czynienia ze sprawą tajemnicznego testamentu. Znany ginekolog dowiaduje się, że jedna z pacjentek ofiarowała mu ogromny spadek. Problem w tym, że lekarza i pacjentkę nie łączy nic, poza jedną jej wizytą w jego gabinecie. Łakomy kąsek dla fanów mrocznym, kryminalnych historii.

Sztuka Kochania

 class="wp-image-164133"

Bestseller Michaliny Wisłockiej doczekał się ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy, zaś sama autorka filmowej biografii (premiera odbyła się w zeszłym roku). Słynna seksuolożka pomagała Polakom w odkrywaniu seksualności w czasach, gdy jej działalność była mocno utrudniona. Książka została wydana w 1976 roku. Autorka zawarła w niej między innymi przemyślenia płynące z rozmów z pacjentami, zaś takich, którym pomogła, było wielu.

Księżniczka z lodu

 class="wp-image-164136"

Pierwszy tom cyklu Saga o Fjällbace to świetna kryminalna intryga. Nic dziwnego, wszak autorką jest mistrzyni w swoim fachu. Akcja książki dzieje się na szwedzkim wybrzeżu.  Spokój małej społeczności burzy tragiczna wiadomość o odnalezieniu zwłok młodej kobiety. Wyjaśnienie okoliczności jej śmierć okazuje się nie do końca oczywiste. Lackberg w Księżniczce z lodu pokazuje nie tylko talent do tworzenia zawiłych, pełnych tajemnic opowieści. Potrafi także świetnie nakreślać obraz małych skandynawskich społeczności.

Co oprócz tego?

REKLAMA

Zrób sobie raj Mariusza Szczygła, Smutek cinkciarza Sylwi Chutnik, Spod zamarzniętych powiek Adama Bieleckiego i Dominika Szczepańskiego oraz wiele innych. Pełną listę tytułów objętych promocją znajdziecie tutaj.

Promocja trwa od 17.05.2018 do 20.05.2018, czyli w czasie Warszawskich Targów Książki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA