REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Zasadził ci ktoś kiedyś combo? Zmień swoje życie bez uszczerbku na zdrowiu

Dosyć pokuty! W końcu dojrzałeś do decyzji, by coś zmienić w swoim życiu! Nareszcie założysz swoją firmę? Wyruszysz w wielką podróż? Już piszesz wypowiedzenie z załącznikiem zatytułowanym "A ch*j z wami!"... ale zaraz! Wyhamuj. Otwierasz portfel, a ze środka wyfruwa motylek? No tak, powietrzem michy nie napełnisz. Całe szczęście poszerzanie swoich horyzontów nie musi dużo kosztować.

06.06.2013
11:46
Zasadził ci ktoś kiedyś combo? Zmień swoje życie bez uszczerbku na zdrowiu
REKLAMA

W kupie siła. Ebookpoint.pl też wychodzi z takiego założenia i proponuje tematyczne pakiety e-booków w cenach zacznie niższych, niż gdyby kupić każdą pozycję oddzielnie. Dokąd można skierować swój żaglowiec na wzburzonym morzu rzeczywistości?

REKLAMA

ebookpoint_biznes
Własny biznes ma tę zaletę, że nikt nie stoi nad głową i szefem jest się sobie samemu. Wadą jest to, że nikt nie stoi nad głową i jest się sobie samemu szefem - jak najbardziej należy rugać za wykręcanie się od roboty. Jeśli chcesz rozkręcić swoją firmę marzeń bez magazynów i hal produkcyjnych (przynajmniej na razie) - sprawdź pakiet E-biznes. Za 59 zł dostajemy e-booki "E-biznes. Poradnik praktyka", "Metoda LEAN Startup" i "Metoda Running LEAN".

Jeśli tkwi w tobie żyłka hazardzisty, to pakiet Giełda i inwestycje jest dla ciebie. "Rozważny inwestor", "Świadomy inwestor" i "Strategie inwestycyjne" - już same tytuły brzmią jak tryptyk obowiązkowy. Jeśli zadowolisz się tylko zmianą pracodawcy, to sprawdź mówiący zestaw Twoja kariera. E-booki pozwolą znaleźć twój wymarzony zawód, pomogą w rozmowie kwalifikacyjnej, a na końcu uwolnią skrywaną w tobie pasję - w końcu nie można iść rano do pracy jak na ścięcie. Czujesz się już stabilnie? No to czas na Sprzedaż - trzy książki o technikach dojenia klienta zwiększania obrotów perfekcyjnym "kastomer serwis".

ebookpoint_programowanie
Jeżeli już zdecydujesz się na własny internetowy startup, a chcesz zaoszczędzić na koderach, musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Taniej kupisz książki o Javie, PHP i HTML. Po opanowaniu takiego kompletu bez problemu wyrzeźbisz coś swojego, a może nawet i walniesz projekcik na boku.

ebookpoint_kompetencje
Jak ważna jest nauka języków, ten wie każdy arab sprzedający pod piramidami figurki Sfinksa z chińskiego konglomeratu. Warto jednak znać coś więcej niż hasło "codziennie niskie ceny" i "piękna pani" w obcym języku. W Ebookpoint można taniej nauczyć się hiszpańskiego i angielskiego. Perswazja i NLP zainteresuje fanów RPG, których ulubioną klasą są psionicy. Artystyczna dusza? Fotografia: "Sekrety mistrza fotografii cyfrowej", "Cyfrowa ciemnia" i "Kompozycja obrazu fotograficznego".

ebookpoint_zdrowie
Od ciągłego ślęczenia nad podręcznikami do nauki języków i biznesu można dostać garba. Nawet jeśli masz ambicję zostać dzwonnikiem z Notre Dame - nie tędy droga. Wskakuj w oddychające laczki na słoninie i przebiegnij się z "Bieganiem metodą Galloway'a", "Maratonem dla bystrzaków" i "Treningiem mentalnym biegacza". Jest też zestaw dla pań dbających o Zdrowie. Zdrowie to też udane życie erotyczne, a w tym pomogą komplety książek dla obu płci.

ebookpoint_podróże
Zdecydowanie najfajniejszy sposób na zmiany. Ebookpoint z myślą o turystach przygotował dwa zestawy. W obydwu wspólnym ogniwem jest "Wałkowanie Ameryki" (o którym pisała niegdyś Ewa). Do pierwszego kompletu dorzucono jeszcze coś dla smakoszy i oszczędnych: "Kulisy Kulinarnej Akademii" i "Paragon podróżowania. Podręcznik taniego podróżowania". Drugi zestaw jest bardziej romantyczny, bo składają się nań relacje z drogi: "Może (morze) wróci" i "Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku".

REKLAMA

Zanim wprowadzisz zmiany pamiętaj, by zapisać stan gry. Tu nie ma backupów - nie pal za sobą mostów. Ale lekką złośliwością w kierunku szefa - w granicach rozsądku - możesz przykozaczyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA