REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ebookpoint mówi: #ZaszczepSięCzytaniem i obniża ceny tysięcy książek, ebooków oraz audiobooków do odwołania

Daj dobry przykład i zostań w domu, a kiedy już zostaniesz – #ZaszczepSięCzytaniem. Ebookpoint przygotował promocję na tysiące książek, ebooków i audiobooków, które mają nam umilić czas kwarantanny.

19.03.2020
19:05
ebookpoint promocja książki, ebooki, audiobooki
REKLAMA
REKLAMA

Nastały trudne czasy dla łaknących nowości i popkultury – z jednej strony mamy w pewnym sensie (przynajmniej niektórzy) więcej czasu w domu i dla siebie, z drugiej strony zamknięte kina, biblioteki i inne przybytki kultury nieco nas ograniczają. Sieci sklepów i wydawnictwa starają się jakoś wspomóc tych, którzy nie wyobrażają sobie wolnego czasu bez książek, audiobooków czy filmów.

Tak jak Ebookpoint, który właśnie ruszył z promocją na tysiące książek, ebooków i audiobooków. W ramach akcji #ZaszczepSięCzytaniem na stronie sklepu znajdziecie:

  • książki drukowane -40%,
  • wysyłkę za 0,00 zł,
  • ebooki z 50% rabatem,
  • audiobooki po 12,90 zł,
  • kursy wideo po 34,90 zł,
  • ... i wiele więcej!

Pełna lista promocji, bo jest ich wiele, Ebookpoint.pl znajduje się TUTAJ. Co ważne, akcja trwa do odwołania!

co warto przeczytać

Wśród promocji znalazły się m.in. książki wydawnictwa Helion, z gatunku fantastyki, nowości Wydawnictwa Literackiego, literatura obyczajowa od Smaku Słowa, publikacje do nauki języków, historyczne i poświęcone kulturze oraz sztuce. Łącznie kilkadziesiąt (!) promocji do wyboru.

Spośród książek objętych promocją warto sprawdzić:

ebookpoint promocja

Praca zdalna teraz jak nigdy jest w cenie. Wiele firm boryka się właśnie z telepracą, która dla ich pracowników jest zupełną nowością. Książka „REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne” pozwala zrozumieć, że miejsce pracy to rzecz – w pewnym sensie – drugorzędna, a najważniejsza jest organizacja. Praca z domu nie musi bowiem być mniej efektywna niż ta wykonywana w biurze. Kluczem jest podejście i znalezienie odpowiednich narzędzi, a dodatkowo ta forma pracy ma mnóstwo korzyści, takich jak choćby brak potrzeby utrzymywania dużego biura i tym samym optymalizacja kosztów. Autorami książki są Jason Fried, założycielem firmy 37signals, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania, oraz David Heinemeier Hansson, programista, twórca frameworku Ruby on Rails.

ebookpoint ebooki

Jakie nawyki mają milionerzy? Co stoi za ich sukcesem? Z książki „Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo” dowiecie się, jak zarządzać finansami, aby te mogły się mnożyć i pozwolić wam na dostatnie życie. Ale nie tylko – najważniejszym zadaniem jest bowiem praca nad sobą, własnym charakterem i podejściem do życia, pracy, aby móc je lepiej zorganizować.

ebookpoint

Czym jest błękitny umysł? To koncepcja, która zachęca do myślenia na opak, poza schematami. Historie miliardera Elona Muska, autorki Harry'ego Pottera J.K. Rowling, a także Leonarda da Vinci, Billa Gatesa, Sereny i Venus Williams oraz inne opowieści i anegdoty zostały przestawione tutaj, aby zmotywować cię do działania i zainspirować do nowych wyzwań we własnym życiu. Publikacja, oparta na badaniach, dotyka różnych dziedzin: biznes, psychologię, filozofię Wschodu, i łączy je z naszym codziennymi wyborami.

ebookpoint

Na swojej drodze codziennie spotykamy różnych ludzi – z wieloma z nich pozostajemy w bliskim kontakcie. To nasi szefowie, współpracownicy, znajomi, przyjaciele. Część z nich kocha utrudniać sobie i nam życie. Potrafią jednak zagrać na emocjach tak, że jesteśmy nimi do pewnego stopnia oczarowani. Często okazuje się to jednak złudne, a ich prawdziwa psychopatyczna natura wychodzi na jaw. Książka „Prawa ludzkiej natury” to przewodnik po naturze człowieka, zawierająca kod, który pozwala rozszyfrować ludzkie zachowania. To także poradnik na temat tego, jak zapanować nad własnymi emocjami i rozwijać siebie.

ebookpoint

Poradnik, który przygotowała Karolina Gruszecka, dietetyczka, instruktorka fitness i trenerka personalna, to zbiór konkretnych, życiowych i przede wszystkim skutecznych rad, które pozwolą ci zachować dietę. Publikacja pozwala zrozumieć, że kluczem do sukcesu jesteśmy my sami, nasza praca i nasze nastawienie. Autorka podpiera się w książce własnym doświadczeniem zdobytym w pracy z pacjentami.

promocja na ebookpoint

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w copywritingu, ta książka jest dla ciebie. Publikacja autorstwa Artura Jabłońskiego, konsultanta ds. e-marketingu i szkoleniowca, pozwoli ci zrozumieć, jak pisać skutecznie i konstruować swoje komunikaty. Wiedza podparta jest przykładami konkretnych rozwiązań, schematów i gotowych do wdrożenia efektywnych tekstów reklamowych.

ebookpoint

To niezwykła opowieść flirtująca z gatunkiem powieści drogi, będąca osobistym doświadczeniem Piotra Strzeżysza, który kilka miesięcy spędził w podróży rowerowej z Patagonii na Alaskę. Tak o tej książce pisał Konrad Piskała, fotograf i dziennikarz: W tej zachwycającej onirycznej podróży przez obie Ameryki granice państw są niewyraźne. Podobnie jak mijane miasteczka czy pustynie. Tylko ludzie są rzeczywiści. Za ich pomocą Piotr Strzeżysz rysuje obraz tej części świata, a że ma niezwykłą zdolność i szczęście do spotykania barwnych osobowości, ta książka stała się zmysłową opowieścią o życiu.

promocja ebooki

Aktualny temat na trudne czasy. Książka „Jak pokonać zmartwienia i poradzić sobie ze stresem” wyjaśnia przyczyny naszych zmartwień, które rodzą się w domu i w pracy. W tej pozycji znajdziecie porady, jak sobie radzić ze stresem, cieszyć się pracą i nie być w niej zrezygnowanym oraz jak nauczyć się myśleć pozytywnie i przekuwać to myślenie w działanie. Autorem jest, nieżyjący już, Dale Carnegie, amerykański pisarz, pionier w dziedzinie samorozwoju i umiejętności interpersonalnych.

promocja na książki

Działał w latach 90., kiedy świat, zwłaszcza ten technologiczny, wyglądał inaczej niż dzisiaj. Kevin Mitnick był niezwykłym hakerem o wielkim talencie – był szybszy niż FBI i stał się najbardziej poszukiwanym przestępcą tamtych czasów. Ta książka stanowi jego autobiografię, która fabułą przypomina najlepszą sensacyjną opowieść.

ebookpoint

I jeszcze jedna opowieść o hakerze na tej liście, a w roli głównej ponownie Kevin Mitnick. Okrzyknięty groźnym cyberprzestępcą mężczyzna opisuje swoje działania i udowadnia, że w świecie technologii zabezpieczeń bezpieczeństwo jest tak naprawdę fikcją. Przedstawiając metody różnych hakerów, przestrzega przed lukami, które mogą zagrażać dzisiejszym firmom, instytucjom, rządowi i wszystkim tym, dla których informacja i dane mają niebagatelne znaczenie.

REKLAMA
ebookpoint promocje
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA