REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Audiobooki

Tanie e-booki i audiobooki. Na Ebookpoint kupisz ponad 40 tysięcy tytułów w wyjątkowych cenach

Na Ebookpoint.pl rusza nowa, świąteczna akcja. Wielkanocny Kiermasz Książkowy to promocja na ponad 40 tys. tytułów – audiobooków, książek, e-booków, kursów video z różnych dziedzin i gatunków. Zniżki sięgają nawet 97 proc., a dostawa jest za darmo. Dodatkowo przygotowano też konkurs.

30.03.2021
15:00
Ebookpoint: promocja na 40 tys. ebooków i audiobooków. Tanie książki
REKLAMA
REKLAMA

Książki drukowane, e-booki, kursy wideo, audiobooki – w Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym każdy znajdzie coś dla siebie. Czytelnicy mogą wybierać z ponad 40 tys. tytułów. Zadowoleni będą fani fantastyki, reportaży, miłośnicy romansów. Z pewnością w ofercie znajdą się także tytuły dla specjalistów – w tym tematy takie jak IT, biznes, czy psychologia. Więcej o wszystkich pozycjach dostępnych w wyjątkowych cenach (nawet do 97 proc. taniej) znajdziecie TUTAJ.

Wielkanocny Kiermasz Książkowy: polecamy tytuły w promocji. Sprawdź te pozycje:

ebookpoint promocje
ebookpoint tanie ebookiByło: 38,99 zł Jest: 24,90 zł

Jego proza nazywana jest połączeniem Sapkowskiego i Pilipiuka. Marcin Mortka w swojej najnowszej książce zabiera nas do fantastycznego świata, w którym grupa śmiałków rusza na niebezpieczną misję. Będą awantury, mordobicia, dworskie spiski i walki z potworami. Ale to niestraszne byłemu żołnierzowi, Edmundowi zwanemu Kociołkiem, który musi zgłębić tajemnicę Złego.

tanie ebooki ebookpointByło: 35,90 zł Jest: 24,90 zł

Pozycja, którą po prostu trzeba znać. Książka Jessiki Bruder opowiada o Amerykanach, którzy po Wielkiej Recesji znaleźli nowy sposób na życie. Są w ciągłym ruchu, przemierzają Stany Zjednoczone Ameryki, w poszukiwaniu sezonowych prac. Na podstawie książki Bruder powstał film „Nomadland” z Frances McDormand w roli głównej. Produkcja została nominowana do Oscara w sześciu kategoriach, w tym za „Najlepszy film”.

ebookpoint promocjeByło: 21.50 zł Jest: 14,90 zł

Tej książki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To antyutopia, która ma już prawie 90 lat. „Nowy wspaniały świat” opowiada o 2541 roku i obywatelach Republiki świata, którzy przychodzą na świat dzięki sztucznym zapłodnieniom i klonowaniu. Od najmłodszych lat przygotowywani są, by jako dorośli żyć w kastowym społeczeństwie jako ludzkie automaty, pozbawione wyższych uczuć. Na podstawie książki powstał serial o tym samym tytule, który oglądać można aktualnie na Netfliksie.

ebookpoint promocjaByło: 39,90 zł Jest: 14,90 zł

Ta biograficzna książka skupia się na postaciach kobiet, które znacząco wpłynęły na historię. Poznamy tu losy dwudziestu czterech wybitnych przedstawicielek świata nauki. Odifreddi przedstawia nam bliżej takie postaci jak m.in. Rita Levi Montalcini, Marjam Mirzachani (pierwszy medal Fieldsa dla kobiety), Maria Skłodowska-Curie, astronautka Judith Resnik, niepokonana szachistka Judit Polgár i chińska farmaceutka Tu Youyou, laureatka nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

abookpoint promocje na książkiByło: 77 zł Jest: 29,90 zł

Książka dla wszystkich, którzy chcą zgłębić zawód programisty. Twórcy pozycji „Pragmatyczny programista. Od czeladnika do mistrza. Wydanie II” poruszają tematy osobistej odpowiedzialności i rozwoju zawodowego, komunikacji i poznawania prawdziwych wymagań, nowoczesnych technik architektonicznych oraz coraz ważniejszych kwestii zachowania bezpieczeństwa i prywatności. To wznowiona wersja, w której filozofia zawodu przeplata się z technicznymi poradami.

ebookpoint alibabaByło: 49 zł Jest: 12,90 zł

Duncan Clark stworzył portret Alibaby i odpowiedzialnego za firmę Jacka Ma. To książka o chińskim przedsiębiorcy, który jest jednym z ważniejszych liderów gospodarki. Autor pokazuje etapy powstawania tego wirtualnego centrum handlowego z uwzględnieniem sytuacji geopolitycznej. „Alibaba. Jak Jack Ma stworzył chiński Amazon” pozwoli zrozumieć specyfikę Chin i to, czym jest Alibaba dla Państwa Środka i Zachodu.

tanie ebooki i audiobookiByło: 44,90 zł Jest: 24,90 zł

Amerykański korespondent telewizji TVN, Marcin Wrona, przedstawia swoją wizję Stanów Zjednoczonych. Wybrał kilka miejsc najciekawszych dla niego i dla jego dzieci, nastoletnich Jasia i Mai, z którymi wspólnie stworzył tę opowieść. To historia podróży, realiów amerykańskich – znajdują się tu fragmenty poświęcone przyrodzie, polityce (m.in. Black Lives Matter) jak i gospodarce.

kurs wideo gry 3d ebookpointByło: 69 zł Jest: 29,90 zł

Pozycja dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem gier. „Twoja pierwsza gra 3D w Unity 2020. Kurs video. Od prototypu do gry Tower Defense” skupia się na prezentacji gry. Jest to kolejna część kursu – pierwsza dotyczyła prototypowej mechaniki gry i podstawowych mechanizmów w środowisku Unity. Jak czytamy w rekomendacji: „Tym razem poznasz najróżniejsze sposoby, w jakie można tworzyć scenerię gry, rzeźbić topologię terenu, sadzić drzewa i ustawiać oświetlenie. Wraz z autorem zajmiesz się konkretnymi działaniami pozwalającymi osiągać spektakularne efekty wizualne, a także nauczysz się wymieniać grafikę w interfejsie użytkownika czy manipulować niebem otaczającym całą mapę”.

ebookpoint kursy wideoByło: 69 zł Jest: 29,90 zł

W trakcie tego kursu wideo: opanujesz zagadnienia dotyczące działania plików wykonywanych na Windowsie, nauczysz się podstaw assemblera, dowiesz się, jak obsługiwać programy wyspecjalizowane w pracy na plikach wykonywalnych oraz poznasz możliwości, jakie daje analiza kodu. To pozycja, dzięki której zgromadzisz mnóstwo podstawowej wiedzy niezbędnej do rozwinięcia skrzydeł, bowiem zagadnienie inżynierii odwrotnej jest tak szerokie, że wymaga wielu godzin nauki.

ebookpoint kursy wideo promocjaByło: 69 zł Jest 29,90 zł

Kurs wideo „Angielski w biznesie...” pozwoli ci poznać słownictwo z zakresu biznesu przydatne w rozwoju twojej kariery zawodowej. Przećwiczysz zarówno wysławianie się (np. prezentacje), a także konstruowanie form pisemnych. Pozycja obejmuje 30 lekcji, które mają na celu przygotować się do rozmów i odświeżyć twoją wiedzę o gramatyce.

Konkurs – Wielkanocny Kiermasz Książkowy:

Poza rabatami na tysiące tytułów Ebookpoint przygotował także konkurs „Złap Wielkanocnego Zajączka z PocketBook”. Poniżej poznacie zadanie do wykonania. Do wygrania czytnik e-booków PocketBook.

Drogi Czytelniku!

ebookpoint tanie ebooki

Wielkanocny Kiermasz Książkowy trwa od 30 marca do 5 kwietnia 2021 roku.

REKLAMA

* Tekst powstał we współpracy z Ebookpoint.pl.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA