REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ed Sheeran w Polsce. Znamy datę i miejsce koncertu oraz ceny biletów

Były petycje, prośby, grupy na Facebooku, akcje na Twitterze… prosili, prosili i wyprosili. Ed Sheeran dopisał do swojej trasy koncertowej Polskę. Odwiedzi nas już w przyszłym roku, w wakacje.

28.06.2017
16:42
Ed Sheeran w Polsce! Znamy datę i miejsce koncertu oraz ceny biletów
REKLAMA
REKLAMA

Ed Sheeran to jedno z największych objawień nowoczesnej muzyki pop. Ostatnio był u nas dwa lata temu i mamy już potwierdzenie, że wróci. 11 sierpnia 2018 roku da koncert na warszawskim stadionie PGE Narodowy.

Koncert będzie częścią trasy koncertowej Divide Tour, a konkretniej to ostatnim, zamykającym tę trasę. Ta z kolei promuje album ÷, choć możemy liczyć na wykonanie również i starszych utworów. A jest z czego wybierać, bowiem Sheeran ma już liczne hity na swoim koncie, pomimo relatywnie krótkiej kariery.

Każdy album Eda Sheerana to wielki, komercyjny sukces. Zarówno wydany w 2011 roku +, jak i w 2014 roku x. Od 3 marca 2017 możemy też cieszyć się bardzo udanym krążkiem ÷, który w naszym kraju już pokrył się podwójną platyną.

Sheeran otrzymał do tej pory ponad 100 nominacji do prestiżowych nagród, a zdobył  ich aż 45. W tym AMA, BRIT Awards, Grammy Awards czy MTV Europe Music Awards.

Ed Sheeran w Polsce – ceny biletów, data i miejsce.

Ed Sheeran zagra 11 września w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Bilety pojawią się w sprzedaży 8 lipca 2017 roku o godzinie 11:00 na witrynie Eventim i jego partnerów. Ceny prezentują się następująco:

  • Płyta: 269 zł
  • Trybuna Premium: 379 zł
  • Trybuna Dolna: 269 zł
  • Trybuna Górna: 229 zł
  • Trybuna Górna: 209 zł
  • Sektor K: 400 zł (miejsca siedzące na trybunach na poziomie loży)
REKLAMA

Koncert w ramach Divide Tour będzie promował poniższą płytę ÷:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA