REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Obsada „Breaking Bad” reaguje na komentarze fanów przed premierą „El Camino”. Film już w najbliższy piątek

El Camino: film Breaking Bad” zbliża się wielkimi krokami. Premiera filmu odbędzie się już w najbliższy piątek.

09.10.2019
17:09
El Camino: Film Breaking Bad - plakat
REKLAMA
REKLAMA

Oznacza to, że machina promocyjna jest już w pełni rozpędzona. Z tej okazji platforma Netflix wypuściła właśnie nowy materiał, w którym ekipa produkcji czyta przed kamerą kilka z reakcji fanów na wypuszczony jakiś czas temu zwiastun. Efekt jest wyjątkowo zabawny.

Przed kamerą zobaczymy wiele znanych twarzy.

Poza Aaronem Paulem, czyli ekranowym Jessem Pinkmanem, zobaczymy też reakcje Deana Norrisa (Hank), Betsy Brandt (Marie), RJ’a Mitte (Walt Jr.), Charlesa Bakera (Skinny Pete), Stevena Quezady (Steven Gomez), Jessego Plemonsa (Todd), Rhea Seehorn (Kim Wexler), czy Lavella Crawforda (Huell Babineaux). Czy wszyscy z nich pojawią się także na ekranie, dowiemy się już za kilka dni.

„El Camino: Film Breaking Bad” odpowie na pytania fanów, dotyczące wyśmienitego zakończenia popularnego serialu, emitowanego w latach 2008-2013. Produkcja, stworzona specjalnie dla Netfliksa rozpocznie się tuż po wydarzeniach pamiętnego zwieńczenia „Breaking Bad” i pozwoli nam dowiedzieć się dokąd Jesse udał się po odjechaniu w siną dal w Chevrolecie El Camino.

Wiadomo na pewno, że czeka nas kolejna pełna emocji przygoda.

Jesteś urodzoną optymistką, jeśli myślisz że Vince Gilligan pozwoli komuś zaznać spokoju, być szczęśliwym i zakochanym - skwitowała sprawę Rhea Seehorn, która wciela się w postać Kim Wexler w spin-offie „Breaking Bad”, czyli „Zadzwoń do Saula”.

Patrząc po dotychczasowej historii przedstawionej w obydwu serialach, aktorka ma bardzo wiele racji, każąc nam nastawić się na kolejny pot, krew i łzy wraz z bohaterami ulubionej produkcji.

REKLAMA

„Breaking Bad” przyzwyczaiło nas bowiem do dramatycznych zwrotów akcji i przemieszczania się po swoistej „szarej strefie” moralności. Jak sprawy potoczą się tym razem, dowiemy się już w piątek, gdy film wyląduje na Netfliksie.

„El Camino: Film Breaking Bad” pojawi się na platformie streamingowej Netflix już 11 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA