REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

„El Camino: Film Breaking Bad” już za tydzień. Teraz możesz wygrać wjazd na specjalny pokaz filmu Netfliksa

El Camino: Film Breaking Bad” trafi na Netfliksa już za tydzień, 11 października. Teraz platforma kusi konkursem, w którym można wygrać wejściówki na pokaz specjalny filmu.

04.10.2019
11:17
El Camino: film Breaking Bad - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

„El Camino: film Breaking Bad” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier Netfliksa w drugiej połowie roku. Obraz wieńczący historię Jesse'ego Pinkmana, partnera Waltera White’a pojawi się na platformie już 11 października. Vince Gilligan, twórca serialu, zdradził, że jego najnowsza produkcja to dzieło skierowane bezpośrednio do fanów, którzy pamiętają swoją wieloletnią przygodę z „Breaking Bad”. Film ma od razu wrzucić widza w wir akcji, więc platforma przypomina, że warto przed seansem przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia serialu przed odpaleniem pełnometrażowego finału.

Teraz polski oddział Netfliksa przyszykował nie lada gratkę dla wiernych fanów produkcji. Platforma zorganizowała konkurs, w którym do zgarnięcia są wejściówki na specjalny pokaz filmu.

Całość owiana jest dużą dozą tajemnicy, gdyż post na oficjalnym fanpage’u serwisu na Facebooku głosi jedynie:

Czas odkurzyć starą przyjaźń. Może nie odzywał się od 6 lat, ale kumplowi w potrzebie się nie odmawia. Kieruj się wskazówkami, żeby zdobyć zaproszenie na pokaz specjalny.

Pierwsza z nich to adres sklepu na warszawskim Powiślu. Czy po pojawieniu się na ulicy Solec 81B naszym oczom ukaże się specjalny pop-upowy sklep z logo „El Camino”? A może sprawa będzie bardziej zawiła i trafimy do normalnie funkcjonującego przybytku? Czy tam dostaniemy kolejną wskazówkę? Jestem szczerze zaintrygowany. Przy najbliższej możliwej okazji na pewno popędzę w tamtą okolicę.

REKLAMA

Akcja po raz kolejny pokazuje, jak kreatywni ludzie pracują w polskim oddziale Netfliksa. Możliwość poczucia się niczym detektyw,bądź próbujący uciec przed władzami dealer, który musi zmylić trop, jest przecież bezcenna. Netfliksie, po raz kolejny robisz to dobrze!

Wszystkie sezony „Breaking Bad” dostępne są na platformie Netflix. Film „El Camino: Film Breaking Bad” trafi do serwisu 11 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA