REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD
  6. Netflix

„El Camino” to kontynuacja historii Jessego Pinkmana z „Breaking Bad”. Netflix przygotował specjalny film dla fanów serialu

El Camino: A Breaking Bad Movie” Vince’a Gilligana opowie historię Jessego Pinkmana po dramatycznych wydarzeniach z finału serialu „Breaking Bad”. Z tej okazji Netflix wypuścił nowe wideo, które przypomina dotychczasową historię ulubionego bohatera publiczności.

11.09.2019
10:38
breaking bad el camino
REKLAMA
REKLAMA

Kilka tygodni temu Netflix znienacka ogłosił, że wyprodukował film osadzony w świecie „Breaking Bad”, który odpowie na pytanie, które zostało z widzami po ostatnich scenach serialu - dokąd udał się Jesse, gdy wsiadł do Chevroleta El Camino?

Ogłoszenie zawierało także datę premiery produkcji - 11 października 2019 - umożliwiając widzom rozpoczęcie nadrabiania serialu, który również dostępny jest na platformie. Jeśli jednak nie macie czasu, aby ponownie oglądać wszystkie pięć sezonów produkcji, Netflix wychodzi wam naprzeciw.

Właśnie zaprezentowano materiał, który w teledyskowym skrócie prezentuje najważniejsze wydarzenia serialu.

Materiał, ułożony pod muzykę „Enchanted” Chloe X Hale rozpoczyna się sceną, w której Hank Schrader przepytuje Jessego na temat jego działalności przestępczej oraz wszelkich znanych wspólników. „Opowiedz nam swoją historię” - powie. W tym momencie na ekranie przewija się seria scen ze wszystkich pięciu sezonów serialu, zwieńczona ostatnim kadrem produkcji.

To dobry ruch. Serial Vince’a Gilligana jest wprawdzie dziełem, które zyskało szerokie uznanie widzów i krytyków komentujących serial i analizujących jego wydarzenia na wszelkie możliwe sposoby, jednak jego premiera rzeczywiście miała miejsce w 2008 roku. Każde przypomnienie jego akcji będzie pomocne dla widza chcącego cieszyć się z seansu „El Camino”.

REKLAMA

Warto zaznaczyć zresztą, że serial był tak uwielbiany przez widzów, iż w 2013, ostatnim roku wyświetlania, trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako „najbardziej uznany serial w historii telewizji”.

Serial „Breaking Bad” jest dostępny na platformie Netflix. Film „El Camino” trafi tam już 11 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA