REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznajcie bohatera remake'u „Cudownych lat”. Elisha EJ Williams zagra w pilocie nowej wersji popularnego serialu

Stacja ABC szykuje się do realizacji pilotażowego odcinka remake'u „Cudownych lat”. Reżyserem i producentem wykonawczym jest znany z oryginału Fred Savage, a przed kamerą zastąpi go Elisha EJ Williams.

16.03.2021
13:26
Cudowne lata. Elisha Williams wcieli się w głównego bohatera
REKLAMA
REKLAMA

Fred Savage chociaż wystąpił w wielu filmach i serialach, do dzisiaj najlepiej znany jest ze swojej roli w „Cudownych latach”. W popularnej produkcji odcinkowej wcielał się w Kevina Arnolda, który przeżywa swoją młodość, czasy szkoły i miłość do Winnie Cooper. I chociaż oryginalna emisja skończyła się w 1993 roku to dzięki telewizyjnym powtórkom, tytuł wciąż zdobywa kolejnych fanów. Teraz, być może, widzowie otrzymają jego nową wersję.

Powstanie remake „Cudownych lat”?

Stacja ABC szykuje się do stworzenia remake'u serialu. Na razie w planach jest pilot i na jego podstawie włodarze telewizji zdecydują, czy warto zrealizować pełnowymiarowy projekt. Wiemy już, kto w nowej wersji produkcji zastąpi Savage'a. W niedawnym wideo zamieszczonym na YouTube aktor przekazał bowiem pałeczkę swojemu następcy. Będzie to Elisha EJ Williams.

O czym będzie nowa wersja „Cudownych lat”?

REKLAMA

Zgodnie z opisem głównego bohatera opublikowanym na łamach The Wrap, Elisha Williams wcieli się w dociekliwego i pełnego nadziei 12-latka dorastającego w problematycznych czasach, który jest nieco niepewny siebie, a przez to dziwaczny. Charakteryzuje go natomiast chęć odciśnięcia piętna na otaczającym go świecie.

Savage jest producentem, a także reżyserem pilotażowego odcinka nowej wersji „Cudownych lat”. Nie będzie to wierna przeróbka oryginału. Akcja tak jak w przypadku pierwowzoru ma co prawda toczyć się w latach 60. ubiegłego wieku, ale głównymi bohaterami będą członkowie afroamerykańskiej rodziny z Montgomery w stanie Alabama. Można więc się spodziewać, że tematy podejmowane w produkcji nie ograniczają się do samych trudów dorastania i pierwszej miłości, ale będą obejmować również sytuację społeczną i polityczną tamtych lat.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA