REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Elton John powraca - posłuchajcie nowego singla!

Mąż poślubiony, dwójka dzieci pod dachem, zatem pora wracać do pracy. Sir Elton John 24 września wyda swój trzydziesty album - "The Diving Board".

26.08.2013
9:22
Elton John powraca – posłuchajcie nowego singla!
REKLAMA

Ostatnim albumem legendarnego wokalisty i pianisty wydanym wyłącznie pod własnym nazwiskiem był "The Captain & The Kid" z 2006 roku. Nie da się ukryć, że największe dni chwały Elton John już dawno ma za sobą, chociaż takie hity jak m.in. "I'm Still Standing" i "Can You Feel The Love Tonight" dały mu już muzyczną nieśmiertelność. Elton nie zamierza jednak wiecznie żyć starymi utworami w których namiętnie "gwałcił fortepian", dlatego wciąż komponuje.

REKLAMA
Eltonjohn_thedivingboardcover
REKLAMA

Na "The Diving Board" znajdzie się aż piętnaście utworów, w tym trzy instrumentalnie interludia. Muzykę skomponował sam artysta, zaś wszystkie teksty napisał stały muzyczny partner Eltona Bernie Taupin, z którym współpracuje niemal od samego początku kariery. Pierwsze nagrania na krążek powstały już w 2012 roku, a "The Diving Board" wcześniej miało nosić tytuł "Voyeur" i ukazać się jeszcze jesienią 2012. Ostatecznie prace nad albumem przerwano i wrócono do nich w 2013. 28 czerwca na stronie wokalisty oficjalnie zapowiedziano wydanie albumu na 24 września. Tego samego dnia ruszył pre-order albumu oraz pojawił się pierwszy singiel - "Home Again". Przed paroma dniami pojawił się do niego obrazek. Trzeba przyznać, że zarówno niezwykle surowy utwór - słyszymy głównie głos mistrza i pianino - oraz teledysk chwytają za serce.

Sam artysta zdaje sobie sprawę z tego, że od jego największych sukcesów upłynęło mnóstwo czasu. Zdaje się natomiast tym nie przejmować i robić po prostu swoje. Sir Eltonie, witamy z powrotem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA