REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Elvis Presley żyje. Wiemy, kto wcieli się w legendę muzyki w nadchodzącym filmie biograficznym

Niezatytułowany jeszcze film Baza Luhrmanna opowie o legendzie muzyki. Wiemy, kto wcieli się w Elvisa Presleya.

15.07.2019
20:40
elvis presley
REKLAMA
REKLAMA

Jedna z ikon XX wieku i człowiek, którego wpływu na muzykę nie można przecenić. Elvis Presley jest legendą i nie ma chyba nikogo, kto zaprzeczyłby (używając sensownych argumentów oczywiście) temu twierdzeniu. Od jakiegoś czasu mówiło się, że powstaje jego filmowa biografia, za którą stoi Baz Luhrmann.

I w zasadzie wszystko w tym projekcie jest ekscytujące.

Po pierwsze nazwisko reżysera. Luhrmann nie dał nam może zbyt wielu filmów, ale „Wielki Gatsby”, „Moulin Rouge!” czy „Romeo i Julia” z Leonardem DiCaprio, to produkcje, które zna prawie każdy fan kina. Po drugie zmierzenie się z legendą muzyki takiego formatu jak Elvis Presley, to będzie poważne i wielkie wyzwanie aktorskie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w tę postać.

Na ekranie w roli Elvisa Presleya zobaczymy Austina Butlera.

Zaledwie 27-letni aktor nie ma jeszcze na swoim koncie wybitnych kreacji filmowych, ale możecie znać go m. in. Z serialu „Kroniki Shannary", a także z obrazu Kevina Smitha, pt. „Yoga Hosers".

REKLAMA

W niezatytułowanym jeszcze filmie Baza Luhrmanna zobaczymy również Toma Hanksa, który wcieli się w Toma Parkera – menażera Elvisa Presleya i zarazem osobę, która jako jedna z pierwszych odkrywał i uwierzyła w talent późniejszej legendy. To o tyle ważne, że obraz ma poprowadzić nas przez całą karierę Presleya – od trudnych początków, aż do zostanie supergwiazdą.

Nie jest jeszcze wiadomo, kiedy film pojawi się w kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA