REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeśli chcesz spędzić premierę 8. sezonu „Gry o tron” z samą Daenerys, to masz na to szansę

Szukasz idealnego towarzystwa do obejrzenia premiery 8. sezonu serialu „Gra o tron”? Spróbuj szczęścia i wygraj bilet na specjalny pokaz w towarzystwie Emilii Clarke.

13.02.2019
11:43
Emilia Clarke
REKLAMA
REKLAMA

Taką nagrodą kusi w jednej ze swoich akcji platforma Omaze. Razem z HBO przygotowała ona specjalną nagrodę dla szczęśliwego zwycięzcy. Jeden z fanów „Gry o tron” zdobędzie dla siebie i osoby towarzyszącej wejściówkę na uroczysty pokaz serialu, który odbędzie się w Nowym Jorku. Wybrańcy wkroczą na imprezę razem z Emilią Clarke, czyli serialową królową Daenerys Targaryen. Organizatorzy zapewnią im pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu oraz udział w after party.

O szczegółach nagrody opowiada sama Emilia Clarke:

Jak wygrać spotkanie z Emilią Clarke?

Działania Omaze skupiają się na pomocy młodym osobom odzyskującym siły i zdrowie po poważnych medycznych zabiegach. Aby wziąć udział w konkursie, należy dorzucić swoją cegiełkę do zbiórki prowadzonej przez organizację. Minimalna wielkość datku to 10 dol. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich darczyńców. Szczegóły dotyczące zbiórki znajdziecie na stronie Omaze.

Wspierany przez Emilię Clarke cel to nie jedyny obszar zainteresowania organizacji Omaze. Platforma zbierająca fundusze powstała w 2012 roku. Sposób działania jest prosty - Omaze angażuje aktorów, piosenkarzy oraz celebrytów, by zaoferować uczestnikom zbiórki jedyne w swoim rodzaju przeżycie, np. spotkanie z wybraną gwiazdą. Organizacja wsparła do tego pory kilkaset akcji charytatywnych, w tym działania UNICEF.

REKLAMA

Premiera 8. sezonu „Gry o tron” odbędzie się 15 kwietnia 2019 roku.

Na udział w zbiórce Omaze macie jeszcze 35 dni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA