REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Emily the Strange" - będzie pełnometrażowy film animowany

Znana z serii komiksów autorstwa Roba Regera Emily the Strange zostanie bohaterką filmu animowanego, który wyprodukuje Amazon Studios. 

07.12.2016
10:34
Emily the Strange - będzie pełnometrażowy film animowany
REKLAMA
REKLAMA

Nim postać Emily the Strange, czasami nazywanej również po prostu Emily Strange, została główną bohaterką komiksowej serii autorstwa Roba Regera, była symbolem... linii ubraniowej. Swoją ogromną, międzynarodową popularność zawdzięcza jednak przede wszystkim właśnie powieściom graficznym i późniejszym książkom, opowiadającym o jej perypetiach. Próby stworzenia filmu o przygodach Emily podejmowano już kilkukrotnie, po raz pierwszy w 2005 roku, ale jak dotąd nie zostały jeszcze zrealizowane.

emily-the-strange-2 class="wp-image-77019"
REKLAMA

Teraz ma się to zmienić. Amazon Studios zamierza stworzyć pełnometrażowy film o Emily the Strange.

Reger miałby zostać jednym z jego producentów. Wiadomo, że nie będzie to widowisko z udziałem żywych aktorów, jak poprzednio planowano, a animacja - co wydaje się strzałem w dziesiątkę. Produkcja jest obecnie na etapie poszukiwania scenarzystów, zatem premiery nie ma się co spodziewać w najbliższym czasie. Niemniej jednak, miłośników tej postaci z pewnością ucieszy fakt, że temat ponownie został podjęty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA