REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Eminem zaskoczył wszystkich i właśnie wydał nowy album. Znajdziemy na nim piosenkę z filmu Venom

Eminem przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Raper bez wcześniejszych zapowiedzi udostępnił nowy album, zatytułowany Kamikaze. Na krążku znalazł się także utwór ze ścieżki dźwiękowej filmu Venom.

31.08.2018
9:09
Eminem nowa płyta Kamikaze Venom
REKLAMA
REKLAMA

Opublikowany w grudniu zeszłego roku album Revival był jak dotąd ostatnim dziełem Eminema. Raper wziął jeszcze udział w nagraniach płyty Queen Nicki Minaj, ale nie dawał żadnych znaków, by można było spodziewać się nowego materiału spod jego własnego szyldu. Wydawało się więc pewne, że na jego następny krążek trzeba będzie długo poczekać. Slim Shady przyzwyczaił nas przecież do kilkuletnich przerw między swoimi wydawnictwami.

Tymczasem dzisiaj Eminem wypuścił zupełnie nowy album – Kamikaze.

Dziesiąty krążek rapera zawiera 13 utworów, trwających łącznie 45 minut. Do pracy nad kilkoma z nich zaproszono takich gości jak Jessie Reyez, Joyner Lucas czy Justin Vernon z zespołu Bon Iver. W samych tekstach nie zabrakło także odniesień do innych wykonawców, takich jak Kendrick Lamar, Tyler, the Creator, a nawet D12. Udział w produkowaniu albumu miał rzecz jasna Dr. Dre, stały współpracownik rapera. Z kolei okładka jest oczywistym odniesieniem to grafiki z Licensed to Ill, debiutanckiej płyty Beastie Boys.

Jedną z kompozycji będziemy mogli usłyszeć w filmie Venom.

Eminem niedługo przed premierą krążką opublikował na swoim Instagramie krótkie wideo z fragmentem piosenki i logiem produkcji. Tekst, a zwłaszcza refren, idealnie nadają się jako wyznanie Eddie Brocka, a raczej jego mrocznej strony, uwydatnionej przez tajemniczą substancję.

REKLAMA

Oficjalnie Venom nie jest powiązany z żadnym filmowym uniwersum o superbohaterach. W główną rolę wciela się Tom Hardy, któremu na ekranie towarzyszyć będą Michelle Williams, Woody Harrelson czy Riz Ahmed. Za kamerą projektu stanął Ruben Fleischer, twórca Zombielandu oraz Gangster Squad. Pogromców mafii. Film trafi do kin 5 października tego roku.

Album Kamikaze można znaleźć w serwisach Tidal czy Spotify.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA