REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Seriale /
  4. Muzyka

Rząd zamknął cię w domu? Nic strasznego: Empik Premium o połowę tańszy i HBO GO w prezencie

Promocje na Empiku wcale nie dobiegły końca. Tym razem możecie zgarnąć 50% zniżkę na abonament usługi Premium, a także darmowy dostęp do HBO GO. 

06.08.2020
15:15
empik premium
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Gdy zaczęła się pandemia kolejni dostawcy usług cyfrowych prześcigiwali się w dostarczeniu jak najwięcej, jak najtaniej. Poprzeczkę wysoko podniósł Empik, który za darmo udostępnił swoją usługę Empik Premium. Do gry włączyło się też Allegro, sklepy internetowe i tak dalej. Cześć z tych promocji, przecen, darmowych pakietów i usług zostało z nami na dłużej.

Teraz Empik donosi, że jego usługa Premium będzie o połowę tańsza w sierpniu.

W sierpniu oznacza, że właśnie w tym miesiącu możecie skorzystać z promocji, ale również to, iż możecie kupić abonament na cały rok. W promocyjnej cenie dostaniecie go za 39,99 zł, podczas gdy regularna cena wynosi 79,99 zł.

Empik Premium pozwala na: dostawę zamówień za 0 zł, 15 proc. stałej zniżki do salonów, do 20% zniżki na produkty Empik.com, dostęp do 13 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik GO. Dodatkowo możecie skorzystać z bazy utworów Empik Music oraz zniżkę do Empik Foto i drobny, bo wynoszący 3 proc. zwrot na zakupy.

Stałych czytelników naszego serwisu z pewnością ucieszy również informacja, że jeśli zdecydujecie się na zakup usługi do końca miesiąca, to możecie skorzystać z darmowego, miesięcznego dostępu do HBO GO. Miesięczny dostęp do serwisu otrzymują tylko osoby, które do końca sierpnia przedłużą swój obecny abonament Empik Premium o rok w promocyjnej cenie. Nie dotyczy to osób, które wykupią tę usługę po raz pierwszy.

REKLAMA

Jak czytamy w informacji prasowej: „w ciągu minionych 4 miesięcy do programu Empik Premium przystąpiło ponad 650 tys.”. Empik podaje również, że korzyści pozwalają zaoszczędzić użytkownikom 50 złotych miesięcznie.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA